راهنمای خرید اینترنتی کتاب و محصولات آموزشی و کمک آموزشی

راهنمای خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی :
به اطلاع می رساند کانون زبان ایران جهت تسهیل فرآیند خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه خدمات شایسته به زبان آموزان امکان خرید کتب آموزشی و کمک آموزشی را به صورت اینترنتی و از طریق پنل زبان آموزان فراهم نموده است . که مراحل خرید ، به شرح ذیل به حضورتان اعلام می گردد :

تبصره : زبان آموزان پس از آزمون فاینال و مشاهده نمره خود می توانند اقدام به خرید کتاب نمایند .

جهت اطلاع از شیوه پرداخت و دریافت کتاب، ادامه خواندن را کلیک نمایید:

1. از طریق آدرس www.ilireg.ir لینک خرید کتاب را انتخاب نمایید.
2. پس از پذیرش شرایط و قوانین ، وارد صفحه ای می شوید که استان خود را انتخاب می نمایید .

3. پس از انتخاب نام استان وارد صفحه ورود به سامانه می شوید، شماره زبان آموزی/ کد رزرو بهعنوان نام کاربری و کد ملی را به عنوان رمز عبور وارد نمایید.

4. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه ای می شوید که در بالای صفحه نام مرکز و نام و نام خانوادگی زبان آموز قابل مشاهده است . ) زبان آموز باید نام و نام خانوادگی و شعبه خود را کنترل نموده و از صحت آن اطمینان پیدا کرده سپس اقدام به پرداخت نماید . ( با کلیک بر روی منوی پرداخت از طریق درگاه بانک ملی ، انواع پرداخت ها نمایان می شوند .

5. برای ورود به بخش خرید اینترنتی کتاب بر روی گزینه خرید کتاب کلیک نمایید .

6. در این قسمت محصولات به دو گروه آموزشی و کمک آموزشی تقسیم می گردد که زبان آموز بر اساس نوع خرید خود یکی از گروه ها را انتخاب می نماید . زبان آموزان برای خرید کتب درسی ، کتاب کار و سی دی آموزشی گزینه آموزشی و برای خرید محصولات کمک درسی و مکمل گزینه کمک آموزشی را انتخاب نمایند .

7. پس از انتخاب گروه مورد نظر وارد صفحه مربوطه می شوید . که زبان آموزان باید به نکات ذیل توجه نمایند :

زبان آموزی که در آزمون فاینال نمره قبولی کسب کرده است ،کتاب آموزشی نمایش داده شده ،کتاب ترم بعد می باشد . بنابراین درصورت مردود شدن زبان آموز ،کتاب ترم فعلی وی نمایش داده می شود . پس این نکته حائز اهمیت است که به سطح کتاب نمایش داده شده توجه نمایید تا در صورت مغایرت با سطح شما به مرکز خود اعلام نمایید .
زبان آموزانی که دارای وقفه غیر مجاز هستند و یا نمره ترم قبل آنها ثبت نشده است می بایست برای تعیین وضعیت به مرکز مربوطه مراجعه نمایند .
زبان آموزانی که تعیین سطح انتقال به رده سنی بالاتر انجام داده اند ، کتاب سطح رده سنی بالاتر را برایشان نمایش می دهد . بنابراین سطح کتاب را کنترل نموده تا با سطح قبولیشان مغایرت نداشته باشد .

8. پس از انتخاب محصول مورد نظر ، قیمت و عنوان آن محصول نمایش داده می شود و پس از تایید وارد صفحه پرداخت می شود .

9. پس از تکمیل اطلاعات کارت بانکی در صفحه پرداخت وموفق بودن پرداخت ، کد رهگیری در اختیار زبان آموز قرار می گیرد .

10. زبان آموز در زمان توزیع محصولات به محل فروش مراجعه کرده و با ارائه کد رهگیری و پرینت کارت کلاسی یا کارت شناسایی ، محصول مورد نظر را دریافت می نماید .

پرداخت اینترنتی شهریه بهار 97

رعایت نکات ذیل جهت پرداخت صحیح و بدون اشکال از جانب زبان آموزان گرامی الزامی می باشد:
۱-زمان پرداخت شهریه ترم بهار 97 از ۱۰ صبح روز چهارشنبه 96/12/2 لغایت ساعت 16روز شنبه96/12/12 می باشد.
۲– زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
۳- زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی می بایست شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.
۴– پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد.
۵- پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.
۶- پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .
۷- زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )
۸- توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید.
۹– زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت اینترنتی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . زیرا درغیر اینصورت پرداخت آنان با موفقیت صورت نمی پذیرد.
۱۰– رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند، می توانند ازطریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.
۱۱– زبان آموزان توجه داشته باشند که کارت های قدیمی بانک سپه مجاز نمی باشد ، زیرا شماره کارت می بایست ۱۶ رقمی باشد که کارتهای قدیمی بانک سپه ۱۳ رقمی می باشد .