قابل توجه زبان آموزانی که روز و ساعت برای ترم بهار ۹۹ را از قبل انتخاب کرده اند

✅ از امروز تا ۱۶ اردیبهشت فرصت دارید وارد سایت http://register.ili.ir شوید.

🌸 ابتدا گزینه ثبت نام و دریافت کارت کلاسی را کلیک کنید، استان گیلان را انتخاب کرده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و ورود به سایت را بزنید.

🌸 سپس طبق دو عکس فوق، یکی از دو گزینه آنلاین یا مرخصی را انتخاب نمایید تا وضعیت شما در ترم بهار مشخص شود.

🟢 زبان آموزانی که مرخصی را انتخاب میکنند شهریه شان برای ترم تابستان لحاظ میشود.

🟢 زبان آموزانی که گزینه کلاس آنلاین را انتخاب میکنند از ۲۰ اردیبهشت کلاسهایشان شروع میشود.

@lahijan_boys_ILI

⭕️️⭕️⭕️توجه⭕️⭕️⭕️توجه⭕️⭕️⭕️

برگزاری کلاس های ترم بهار کانون زبان ایران اعلام َشد.

کانون زبان ایران در پی شیوع بیماری کرونا در برخی از استان های کشور به منظور حفظ سلامتی زبان آموزان و توجه به آموزش مستمر و پیوسته، پس از برگزاری جلسات کارشناسی، شیوه های متفاوتی را برای برگزاری ترم بهار در استان های مختلف در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان آموزان کانون زبان که در ترم بهار ثبت نام کرده اند، لازم است از روز یکشنبه 7 اردیبهشت ماه به سامانه register.ili.ir مراجعه و با ورود به حساب کاربری خود، پس از مطالعه روش برگزاری کلاس در استان خود، یکی از شیوه های عنوان شده در آن را جهت بهره گیری از آموزش های کانون زبان در ترم بهار انتخاب نمایند.

البته حفظ سلامتی و رعایت پروتکل های بهداشتی عدم اشاعه بیماری، اولویت جدی برای کانون زبان است ولی آموزش زبان باید مستمر و پیوسته باشد چراکه زبان فرار است و ممکن است فاصله زمانی، موجب خلا در زنجیره یادگیری شود.

بر این اساس و با توجه به زیرساخت های فراهم شده و مزایای علمی و آموزشی و امکان تسریع در شروع کلاسها، بستر لازم برای شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین (برخط، زنده، صوتی و تصویری) فراهم شده است زیرا گذشته از اینکه تفاوتی چندانی با کلاس حضوری ندارد، مدرس و زبان آموزان به صورت زنده و چهره به چهره در تعامل خواهند بود.

همچنین در صورت صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با بیماری استانها، کلاسها به صورت حضوری و البته با رعایت اصول و ضوابط و پروتکلهای بهداشتی قابل برگزاری است.

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

@lahijan_boys_ILI