بررسی پرداخت های ناموفق توسط زبان آموز

به اطلاع می رساند ، جهت رفاه حال زبان آموزان ، امکان بررسی پرداخت اینترنتی ناموفق از طریق پنل زبان آموز فراهم شده است . به زبان آموزان توصیه می شود پس از پرداخت اینترنتی خود جهت اطمینان از موفق بودن پرداخت از طریق مراحل ذیل نسبت به بررسی آن اقدام نمایید :
نکته : بررسی پرداخت ها ، حداکثر تا 5 روز پس از واریز امکان پذیر است.

 • از طریق آدرس ilireg.ir لینک پرداخت اینترنتی شهریه را انتخاب نمایید.

 • پس از پذیرش شرایط و قوانین ، وارد صفحه ای می شوید که استان خود را انتخاب می نمایید .

 • پس از انتخاب نام استان وارد صفحه ورود به سامانه می شوید ، شماره زبان آموزی/ کد رزرو به عنوان نام کاربری و کد ملی را به عنوان رمز عبور وارد نمایید.

 • پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه ای می شوید که در بالای صفحه نام مرکز و نام و نام خانوادگی زبان آموز قابل مشاهده است . ( زبان آموز باید نام و نام خانوادگی و شعبه خود را کنترل نموده و از صحت آن اطمینان پیدا کرده سپس اقدام به پرداخت نماید . ) بر روی دکمه ” پرداخت از طریق درگاه بانک ملی ” کلیک نمایید .

 • جهت بررسی پرداخت ناموفق بر روی گزینه بررسی پرداخت های ناموفق کلیک نمایید .

 • با ورود به صفحه بررسی پرداخت های ناموفق ، کلیه پرداخت های ناموفق زبان آموز ، در صورت وجود نمایش داده می شود . درصورتیکه جدول خالی باشد به معنای این است که زبان آموز پرداخت ناموفق ندارد .

 • با کلیک بر روی گزینه بررسی مجدد تراکنش با بانک ، تراکنش انجام شده مجدد با بانک بررسی و وضعیت قطعی پرداخت نمایش داده می شود.

 

 

 

 

 

 

4 دیدگاه در “بررسی پرداخت های ناموفق توسط زبان آموز”

  1. سلام. تا 48 ساعت اگر پول به حساب برگشت خورد مجددا واریز نمایید. اگر برگشت نخورد با پرینت حساب از بانک به مرکز خود مراجعه کنید.

 1. با سلام، من چندبار پرداخت ناموفق داشتم چون كه شماره كارت و اشتباه ميزدم . الان پيغام ميده كه تراكنش بيش از حد مجازه ، و نتونستم شهريه واريز كنم. ولي با همون كارت كتاب رو تونستم بخرم . چكار كنم?

  1. سلام. مشکل کارت رو باید از بانک بپرسید. یا اینکه با کارت دیگری اقدام به پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پاسخ دهید. *