راهنمای خرید اینترنتی کتاب

راهنمای خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی :
به اطلاع می رساند کانون زبان ایران جهت تسهیل فرآیند خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه خدمات شایسته به زبان آموزان امکان خرید کتب آموزشی و کمک آموزشی را به صورت اینترنتی و از طریق پنل زبان آموزان فراهم نموده است . که مراحل خرید ، به شرح ذیل به حضورتان اعلام می گردد :

تبصره : زبان آموزان پس از آزمون فاینال و مشاهده نمره خود می توانند اقدام به خرید کتاب نمایند .

جهت اطلاع از شیوه پرداخت و دریافت کتاب، ادامه خواندن را کلیک نمایید:

1. از طریق آدرس www.ilireg.ir لینک خرید کتاب را انتخاب نمایید. 

2. پس از پذیرش شرایط و قوانین ، وارد صفحه ای می شوید که استان خود را انتخاب می نمایید .

3. پس از انتخاب نام استان وارد صفحه ورود به سامانه می شوید، شماره زبان آموزی/ کد رزرو بهعنوان نام کاربری و کد ملی را به عنوان رمز عبور وارد نمایید.


4. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه ای می شوید که در بالای صفحه نام مرکز و نام و نام خانوادگی زبان آموز قابل مشاهده است . ) زبان آموز باید نام و نام خانوادگی و شعبه خود را کنترل نموده و از صحت آن اطمینان پیدا کرده سپس اقدام به پرداخت نماید . ( با کلیک بر روی منوی پرداخت از طریق درگاه بانک ملی ، انواع پرداخت ها نمایان می شوند .


5. برای ورود به بخش خرید اینترنتی کتاب بر روی گزینه خرید کتاب کلیک نمایید .


6. در این قسمت محصولات به دو گروه آموزشی و کمک آموزشی تقسیم می گردد که زبان آموز بر اساس نوع خرید خود یکی از گروه ها را انتخاب می نماید . زبان آموزان برای خرید کتب درسی ، کتاب کار و سی دی آموزشی گزینه آموزشی و برای خرید محصولات کمک درسی و مکمل گزینه کمک آموزشی را انتخاب نمایند .


7. پس از انتخاب گروه مورد نظر وارد صفحه مربوطه می شوید . که زبان آموزان باید به نکات ذیل توجه نمایند :

  •  زبان آموزی که در آزمون فاینال نمره قبولی کسب کرده است ،کتاب آموزشی نمایش داده شده ،کتاب ترم بعد می باشد . بنابراین درصورت مردود شدن زبان آموز ،کتاب ترم فعلی وی نمایش داده می شود . پس این نکته حائز اهمیت است که به سطح کتاب نمایش داده شده توجه نمایید تا در صورت مغایرت با سطح شما به مرکز خود اعلام نمایید .
  • زبان آموزانی که دارای وقفه غیر مجاز هستند و یا نمره ترم قبل آنها ثبت نشده است می بایست برای تعیین وضعیت به مرکز مربوطه مراجعه نمایند .
  • زبان آموزانی که تعیین سطح انتقال به رده سنی بالاتر انجام داده اند ، کتاب سطح رده سنی بالاتر را برایشان نمایش می دهد . بنابراین سطح کتاب را کنترل نموده تا با سطح قبولیشان مغایرت نداشته باشد .


8. پس از انتخاب محصول مورد نظر ، قیمت و عنوان آن محصول نمایش داده می شود و پس از تایید وارد صفحه پرداخت می شود .


9. پس از تکمیل اطلاعات کارت بانکی در صفحه پرداخت وموفق بودن پرداخت ، کد رهگیری در اختیار زبان آموز قرار می گیرد .


10. زبان آموز در زمان توزیع محصولات به محل فروش مراجعه کرده و با ارائه کد رهگیری و پرینت کارت کلاسی ، محصول مورد نظر را دریافت می نماید .

 


3 دیدگاه در “راهنمای خرید اینترنتی کتاب”

  1. سلام

    من پرداخت کردم، بعد از پرداخت خود سایت کانون زبان بهم یه کد پرداخت داد با یه کد سفارش ..

    برای دریافت کتاب کدوم یکیش رو باید تحویل مدیریت آموزشگاه بدم؟

    1. کد سفارش یا پرینت کارت کلاسی را جهت تحویل کتاب به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پاسخ دهید. *