📣 زبان آموزان کانون زبان ایران

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات،
چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود. با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در دستور کار قرار دارد.
در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد. اکنون این سامانه نیازمند باز طراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملاً مرتفع سازد.
لذا به همه شما عزیزان اعلام می‌دارد کلاسهای آنلاین کانون زبان به صورت با کیفیت و جامع از روز سه شنبه ۶ خرداد (پس از ماه مبارک رمضان) آغاز به کار خواهد کرد و کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد انشاالله.
در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
البته جلسات رفع اشکال حضوری هم در اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از آن طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست های آموزشیِ سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
به همه زبان آموزان عزیز اطمینان می‌دهد که اصلاحات پیش رو در سامانه موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خرداد ماه برقرار خواهد بود انشاالله.

راهنمای برگزاری آنلاین ترم بهار

ضمن قدردانی از اعتماد شما عزیزان ، نکات مربوط به چگونگی برگزاری کلاس های آنلاین ترم بهار به شرح زیر اعلام می گردد . خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق آن ما را در ارائه خدمات بهتر همراهی نمایید:
۱-🌐آدرس سایت ورود به سامانه کلاس های آنلاین کانون زبان ایران عبارت است از : www.e-ili.ir که از طریق هر مرورگری قابل دسترس می باشد .
ورود به این سایت هم اکنون امکان پذیر نمی باشد و در روز وساعت تعیین شده امکان ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور خواهید داشت .
۲-📕کلاس روزهای شنبه_چهارشنبه از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد .
📗کلاس روز های یکشنبه_سه شنبه از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد .
📘کلاس روزهای دوشنبه_پنجشنبه از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد .
📔کلاس ویژه پنجشنبه از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد .
۳-🕝با توجه به آنلاین بودن کلاس ها ، ساعات کلاس ها به ترتیب زیر تغییر کرده اند:
🕛ساعات کلاس مقطع بزرگسالان عبارتست از:
۸ الی ۹:۵۵ / ۱۰:۱۰ الی ۱۲:۰۵/ ۱۴:۱۵ الی ۱۶:۱۰/ ۱۶:۲۵ الی ۱۸:۲۰ / ۱۸:۳۵ الی ۲۰:۳۰
🕡ساعات کلاس مقطع کودکان و نوجوانان عبارتست از :
۸ الی ۹:۴۰ /۱۰:۱۰ الی ۱۱:۵۰ / ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۵۵/ ۱۶:۲۵ الی ۱۸:۰۵ / ۱۸:۳۵ الی ۲۰:۱۵
لازم بذکر می باشد ۱۰ دقیقه به زمان کلاس ها نسبت به ترم های قبل افزوده گردیده است .

زبان آموزان گرامی سطح Ad3:

با توجه به اطلاع رسانی قبلی اعلام می دارد ،روز جمعه مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ صبح ، آزمون کتبی پایانی در مرکز برگزار خواهد شد . لذا متقاضیان گرامی آزمون کتبی میبایست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی (ماسک و…) در محل حاضر شوند. همچنین یادآور می گردد زبان آموزان گرامی سطح مورد نظر میتوانند آزمون خود را به تاریخ ۱۹ تیر ۹۹ موکول نمایند .

✅زبان آموزان و والدین گرامی توجه فرمایید :

✔️خواهشمند است تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه بر اساس اطلاعیه قبلی ،نسبت به تعیین وانتخاب کلاس های ترم بهار اقدام فرمایید . در صورتی که هیج گزینه ای از طرف زبان آموز انتخاب نگردد از طرف سیستم گزینه ای که بیشترین انتخاب را ، داشته برگزیده خواهد شد .
✔️توجه داشته باشید بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و کلیک برروی لینک ارسال وویرایش اطلاعات در پایین صفحه ، دیگر نیاز به هیچ کاری نیست ، اگر دوباره وارد سایت شدید گزینه انتخابی خود را 🔘 مشاهده خواهید کرد .

🔙 تکمیلی آزمون مجدد آنلاین :

🔄 زبان آموزان مردودی ترم زمستان ۹۸ که سطح پیشین خود را برای بهار ۹۹ مجدد ثبت نام کرده اند ، در صورت شرکت در آزمون آنلاین و کسب نمره قبولی ، ثبت نام آنها به صورت خودکار لغو و میتوانند مجدد به صورت اینترنتی در سطح بعدی ثبت نام نمایند ‌.

🔴تکمیلی آزمون مجدد آنلاین:

‼️📶زبان آموزان گرامی توجه نمایید ، لطفا قبل از شروع آزمون خود از یک شبکه اینترنت مطمئن استفاده نمایید. از همان لحظه شروع آزمون زمان شما سپری خواهد شد ، حتی در صورتی که اینترنت قطع گردد . در این صورت می توانید در صورت دسترسی به شبکه اینترنت دیگر بلافاصله، به صفحه آزمون برگردید وآزمون خود را ادامه دهید .
⚠️دقت نمایید فقط یک بار فرصت آزمون وجود دارد واین آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد