پوشش بیمه حوادث ، بیمه ایران

📣به منظور رفاه حال زبان آموزان عزیز با هماهنگی شرکت بیمه ایران ، کلیه زبان آموزان عزیز در صورت اخذ بیمه حوادث بابت یک ترم آموزشی در صورت بروز حادثه (خدای ناکرده ) تحت پوشش قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است پرداخت این مبلغ و اخذ بیمه حوادث اختیاری می باشد ، وبا انتخاب یا حذف تیک در جایگاه مورد نظر می توان مبلغ بیمه را(۶۸۰۰۰ریال) پرداخت یا لغو کرد .

اطلاعیه پرداخت شهریه ترم تابستان۹۸:

🕙
زبان آموزان گرامی توجه فرمایند سامانه پرداخت شهریه ترم تابستان ۹۸ بازگشایی شده است . لذا این سامانه تا ساعت ۱۸ روز سه شنبه مورخ۹۸/۰۴/۰۴ جهت پرداخت شهریه فعال می باشد. به یاد داشته باشید بعد از پرداخت شهریه جهت ثبت نام کلاس طبق برنامه زمانبندی ثبت نام اینترنتی باید اقدام نمایید.

📣راهنمای شرکت در آزمون آنلاین بهار۹۸:

آزمون آنلاین به ترتیب روز های مشخص شده در تقویم ترمی از ساعت۶ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۸ آغاز و ساعت ۱۷ روز جمعه مورخ ۹۸/۰۳/۳۱ به پایان میرسد.
📌برای هر زبان آموز ۲ بار فرصت آزمون فراهم است(دفعه دوم اختیاری است) که بالاترین نمره منظور خواهد شد .

اطلاعیه

📣 قابل توجه زبان آموزان گرامی:
آزمونهای سطوح Advanced3 , High- Intermediate3 , Intermediate3 Pre-Intermediate3 بزرگسالان و Reache4 نوجوانان به صورت کتبی روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۳۰ براساس ساعت اعلامی از سوی مدرس برگزار خواهد شد . آزمون بقیه سطوح به صورت آنلاین در روزهای مشخص شده تقویم ترمی و بازه زمانی که متعاقبا اعلام می شود ، انجام می گردد.
📌📌همچنین لازم بذکر می باشد حداقل نمره کسب شده آزمون نهایی برای گرفتن میانگین کلاسی و فاینال (Final Fail) در کلیه مقاطع ، اعم از آزمون مکتوب و آزمون آنلاین بر اساس روال گذشته ۶۰ می باشد.

English for Administrative-Commercial Objectives انگلیسی با اهداف اداری-بازرگانی

English for Administrative-Commercial Objectives
انگلیسی با اهداف اداری-بازرگانی

معرفی دوره:
آیا می¬خواهید به راحتی مکاتبات اداری و بازرگانی، قراردادها، مقالات تجاری، و گزارشات را به انگلیسی نوشته یا بخوانید؟ آیا نیاز دارید تا با اصطلاحات و واژگان تخصصی حرفه خود آشنا شوید؟ پس فرصت حضور در دوره های انگلیسی با اهداف اداری-بازرگانی را از دست ندهید.

اهداف دوره:
-ارتقاء سطح درک و بيان مطلب در مصاحبه ها، همايش ها، جلسات، و مکالمات مربوطه
– ارتقاء توانايي خواندن نامه ها، گزارشها، و مقالات تجاري
– ارتقاء مهارت نوشتاري لازم جهت نگارش گزارش ها، نامه ها، و طرح هايتجاري
– ارتقاء سطح دانش واژگان تخصصي
– ارتقاء مهارت شنيداري و سطح دانش و تجربه حرفه اي از طريق گوش دادن به مصاحبه هاي واقعي در حوزه مربوطه

مشخصات دوره:
طول دوره:4 ترم21 جلسه اي (دو روز در هفته)
افراد واجد شرايط ثبت نام:
-زبانآموزان کانون زبان که حداقل سطح Pre3را به اتمام رسانیده اند.
– داوطلباني که شرايط فوق را دارا نمي باشند، مي بايست در آزمون تعيين سطح شركت كنند و در صورت کسب امتياز لازم وارد دوره شوند.

English for Travelers انگلیسی در سفر

English for Travelers
انگلیسی در سفر
معرفی دوره:
آیا تا به حال در مسافرت¬های خارجی برای برقراری ارتباط و استفاده از زبان انگلیسی با مشکل مواجه شده¬اید؟ دیگر جای نگرانی نیست چرا که دوره “انگلیسی در سفر” کانون زبان ایران این امکان را به شما می¬دهد تا دانش زبانی مورد نیاز در سفرهای خارجی را در کوتاه¬ترین زمان ممکن کسب کنید.
اهداف دوره:
-تقويت مهارت گفتاري
– آموزش واژگان و اصطلاحات مورد نياز در سفرهاي خارجي
– بهبود مهارت هاي ارتباطي در موقعيتهاي مختلف

مشخصات دوره:
طول دوره:1 ترم21 جلسه اي (دو روز در هفته)
افراد واجد شرايط ثبت نام:
-زبان¬آموزان کانون زبان که حداقل سطح Elementary3 را به اتمام رسانیده اند.
– داوطلباني که شرايط فوق را دارا نمي باشند، بايد در آزمون تعيين سطح شركت كنند و در صورت احراز شرايط وارد دوره شوند (حداقل سطح زباني لازم براي ورود به دوره Pre- Intermediate است).

دوره انگلیسی برای پرستاران معرفی دوره:Nursing English

Nursing English
دوره انگلیسی برای پرستاران
معرفی دوره:
توانایی صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی، خواندن و ترجمه متون تخصصی، شرکت در آزمون¬های بین¬المللی،و غیره برای تمام کسانی که در رشته¬های پزشکی و زیر شاخه¬های آن همچون رشته پرستاری مشغول به تحصیل و یا کار هستند، امری ضروری است. کانون زبان ایران این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با شرکت در دوره¬ها، دانش زبانی خود را ارتقا داده و با تسلط بیشتر، متون تخصصی را خوانده، مفهوم آن را درک کنید و انگلیسی صحبت کنید.

اهداف دوره:
– تقویت مهارت¬های گفتاری و شنیداری پرستاران و دانشجویان رشته¬های پزشکی
– آموزش مکالمات رایج در محیط¬های بیمارستانی
– آشنایی با واژگان و اصطلاحات انگلیسی رشته پرستاری

مشخصات دوره:
طول دوره:یک ترم 21 جلسه¬ای (دو روز در هفته)
افراد واجد شرایط ثبت نام:
-زبان¬آموزان کانون زبان ایرانکه حداقل سطح3 را به اتمام رسانیده¬اند.
– زبان¬آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی باشند، باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند (حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره Intermediateاست.)وانایی صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی، خواندن و ترجمه متون تخصصی، شرکت در آزمون¬های بین¬المللی،و غیره برای تمام کسانی که در رشته¬های پزشکی و زیر شاخه¬های آن همچون رشته پرستاری مشغول به تحصیل و یا کار هستند، امری ضروری است. کانون زبان ایران این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با شرکت در دوره¬ها، دانش زبانی خود را ارتقا داده و با تسلط بیشتر، متون تخصصی را خوانده، مفهوم آن را درک کنید و انگلیسی صحبت کنید.

اهداف دوره:
– تقویت مهارت¬های گفتاری و شنیداری پرستاران و دانشجویان رشته¬های پزشکی
– آموزش مکالمات رایج در محیط¬های بیمارستانی
– آشنایی با واژگان و اصطلاحات انگلیسی رشته پرستاری

مشخصات دوره:
طول دوره:یک ترم 21 جلسه¬ای (دو روز در هفته)
افراد واجد شرایط ثبت نام:
-زبان¬آموزان کانون زبان ایرانکه حداقل سطح3 را به اتمام رسانیده¬اند.
– زبان¬آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی باشند، باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند (حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره Intermediateاست.)

دوره انگلیسی برای فوتبال

English for Football
دوره انگلیسی برای فوتبال
معرفی دوره:
تب فوتبال هیچوقت فروکش نمی¬کند. جام جهانی، جام ملت¬های آسیا، جام باشگاههای اروپا و…. همه و همه از جذابیت¬های خاصی برای فوتبال دوستان برخوردارند. شرکت در دوره “انگلیسی برای فوتبال” می¬تواند باعث جذاب¬تر شدن این بازی¬ها برای شما شود. با شرکت در این کلاس ها با واژگان تخصصی مرتبط با فوتبال آشنا شوید و از خواندن متون فوتبال، تفسیر، گزارش و مصاحبه¬های فوتبال به زبان اصلی لذت ببرید.

اهداف دوره:
– ارتقاء سطح دانش زبانی فوتبالیست¬ها، داوران فوتبال و فوتبال دوستان
– تقویت مهارت گفتاری و شنیداری
– آشنایی با واژگان و اصطلاحات فوتبالی
– بهبود مهارت برقراری ارتباط در محیط¬های ورزشی

مشخصات دوره:
طول دوره:یک ترم 21 جلسه¬ای (دو روز در هفته)
افراد واجد شرایط ثبت نام:
– زبان¬آموزان کانون زبان ایرانکه حداقل سطح Elementary 3 را به اتمام رسانیده¬اند.
– زبان¬آموزانی که شرط فوق را دارا نمی باشند، باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند (حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره Pre-Intermediate است.)

رزرو علاقه مندان به فراگیری زبان فرانسه ترم تابستان ۹۸

کانون زبان ایران شعبه گوهردشت پذیرای علاقه مندان به فراگیری زبان فرانسه خواهد بود:
به اطلاع میرساند کانون زبان ایران مرکز گوهردشت در نظر دارد ، از علاقمندان یادگیری زبان فرانسه برای ترم تابستان ۹۸ در گروه سنی بزرگسالان(خواهران و برادران) رزرو نماید.

اطلاعیه مهم

? اطلاعیه
ضمن عذر خواهی به دلیل مشکل پیش آمده و دعوت به حفظ آرامش والدین گرامی و زبان آموزان عزیزبه اطلاع می رساند کلیۀ زبان‌آموزانی که آزمون آن‌ها ناقص مانده و یا اصلا موفق به ورود به سایت آزمون نشدند ، می‌توانند دوباره در فرصت دلخواهشان از مورخ۱۷ اسفند تا ۲۴ اسفند نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند.