تمدید مهلت آزمون آنلاین سطوحInter3,High3

آزمون انلاین سطوح Inter 3 و High 3 از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۷ فروردین شروع می شود و تا ساعت ۱۹ عصر روز سه شنبه ۱۹ فروردین ادامه خواهد داشت، لذا زبان آموزان عزیز بدون شتاب و با آرامش در آزمون شرکت کنند چرا که هر زبان آموز فقط یکبار فرصت آزمون دارد.
برای شرکت در این آزمون می توانید به آدرس exam.ili.ir مراجعه نمایید.

تکمیلی اطلاعیه شروع ترم بهار ۹۹

  با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

ترم بهار از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت . بر این اساس افرادی که ثبت نام کرده اند دقت نمایند(تاریخ روی کارت کلاسی) ، تاریخ شروع ترم بهار ۹۹ به شرح زیر تصحیح می گردد:
📌شروع کلاس روز های شنبه_چهارشنبه از ۲۳ فروردین به شنبه مورخ ۶ اردیبهشت تغییر یافته است .
📌شروع کلاس روز های یکشنبه_سه شنبه از ۲۴ فروردین به یکشنبه مورخ ۷ اردیبهشت تغییر یافته است.
📌شروع کلاس روزهای دوشنبه_پنجشنبه از ۲۵ فروردین به دوشنبه مورخ ۸ اردیبهشت تغییر یافته است .
📌شروع کلاس روزهای پنجشنبه ویژه از ۲۸ فروردین به پنجشنبه مورخ ۱۱اردیبهشت تغییر کرده است .
✅درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت و کانال ، اطلاع رسانی خواهد شد  .               
خواهشمند است به دوستان خود اطلاع دهید .

تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی ترم بهار ۹۹

🏠در راستای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر فاصله گذاری اجتماعی ، و به تعویق افتادن شروع ترم بهار ۹۹ ، ثبت نام اینترنتی کلیه سطوح تا تاریخ ۲۷ فروردین ماه تمدید شد، لذا عزیزانی که موفق به ثبت نام کلاس خود نگردیده اند ،امکان ثبت نام تا تاریخ فوق فراهم می باشد.

✅✅✅اطلاعیه پرداخت شهریه و ثبت نام اینترنتی زبان آموزان سطوح Inter3,High3 :

📌زبان آموزان گرامی سطوح فوق بعد از انجام آزمون آنلاین خود بر اساس روال قبل بعد از پرداخت شهریه میتوانند تا تاریخ ۲۷ فروردین ماه از طریق سایت www.ilireg.ir ، ستون زبان آموزان نسبت به ثبت نام کلاس خود اقدام نمایند. لازم بذکر هست همزمان با پرداخت شهریه امکان ثبت نام وجود ندارد وتا بروز رسانی سرور با خطای عدم پرداخت مواجه خواهید شد،لذا توصیه میگردد یک روز بعد از پرداخت شهریه ، جهت ثبت نام مراجعه فرمایید .

اطلاعیه شروع ترم بهار ۹۹

  با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

دوره های حضوری ترم بهار از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس(مجازی) دایر است.
امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت ، و کانال اطلاع رسانی خواهد شد  .               

اطلاعیه آزمون سطح Ad3

آزمون پایانی Ad3 به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترم بهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.
لطفا به دوستان خود اطلاع دهید .

اطلاعیه آزمون سطوح High3و Inter3

 
آزمون ۱۷ فروردین برای سطوحInter3 و High3که پیش از این قرار بود به صورت آزمون کتبی و حضوری انجام شود با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.
لطفا به دوستان خود اطلاع دهید .