اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه بهار ۹۳

به نام خدا

 

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۴/۵ لغایت ۹۳/۴/۶ که در مرکز شیراز برگزار شده است به شرح زیر می باشد. زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

 

بخش کودکان:

  1. پریسا رضایی(فیروزآباد)

 

بخش نوجوانان:

  1. احسان اسفندیاری‌راد(ارسنجان)
  2. رویا اژدری(سروستان)
  3. حمیده قاسمی(استهبان)
  4. راحله مودت(استهبان)
  5. فرزانه هاشمی(آباده)
  6. فاطمه زارع(جهرم)
  7. لیلا فارمر(خرامه)
  8. ناهید شفیعی‌نیک(داراب)
  9. سعید‌مصلی‌نژاد(زرقان)
  10. نازنین غدیری‌نژاد(سپیدان)
  11. سحر نادری(سپیدان)
  12. نگار گل‌کار(سپیدان)
  13. مهرنوش خداکرمی(سپیدان)
  14. فاطمه زهری(سپیدان)
  15. حوریه سیامر عربی نژاد(بهمنی)
  16. راضیه یوسفی(سروستان)
  17. افسانه بدیعی(یزد)
  18. حمیدرضا حسامی(شیراز)
  19. مجید حسام‌پور(شیراز)
  20. اشکان دبیری(شیراز)
  21. الهه سلیمانی(کوار)
  22. اعظم عزیزی(کوار)
  23. فاطمه آل‌سعدی(کوار)
  24. بتول نعمت‌الهی(آباده)

 

بخش بزرگسالان:

  1. بهنام عامری(زرقان)
  2. ساناز مهذبیه(زرقان)
  3. سهیلا هاشمی‌دوانی(زرقان)
  4. فاطمه نوروزیان‌مقدم(زرقان)
  5. نهال جوکار(زرقان)
  6. ارسلان زارع(مرودشت)
  7. سارا شهاب(مرودشت)

اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه بهار ۹۳

به نام خدا

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۴/۲ لغایت  ۹۳/۴/۷  که در مراکز تهران، ساری و اصفهان برگزار شده به شرح زیر می‌باشد. زمان شرکت در دوره‌های آموزشی متعاقبا اعلام خواهد شد.

سه‌شنبه مورخ ۹۳/۴/۲

 

بخش نوجوانان:

  1. مرضیه رهبریان دهکردی(بروجن)
  2. حامد خداپرست(کرمان)
  3. مریم روحانی راوری(ماهان)
  4. مریم اسدی خانوکی(زرند)

 

بخش بزرگسالان:

  1. محمدرضا امیریان(اصفهان)
  2. نوشین درودگرفر(اصفهان)
  3. نرگس شریفی‌نسب(اصفهان)
  4. الهام دلیران فیروز(اصفهان)
  5. آزاده استکی(اصفهان)
  6. شهرام وطنی(اصفهان)
  7. ملیحه کرمی(کرمان)
  8. سمانه ایرانمنش(کرمان)

 

 

سه‌شنبه مورخ ۹۳/۴/۳

 

بخش بزرگسالان:

  1. محسن کافی(مشهد)                        
  2. رضا شاکی(مشهد)                                    
  3. احمد حسین‌زاده(مشهد)                   
  4. سیده شهرزاد طباطبائی(شاهرود)
  5. عبدالرضا خلیلی (ارومیه)                                      
  6. محسن مدرس مطلق(ارومیه)                                           
  7. عبدالبصیر برهانی(ارومیه)
  8. رزیتا زبیری(مهاباد)      
  9. مهدی مولایی اغبلاغ(تهران)
  10. یاسین سنچولی(ساری)
  11. گلخند عزیزی‌نژاد(بابل)
  12. علی همایونی(گرگان)
  13. سمیه کرمی(اصفهان)
  14. آنا میرزائیان(اصفهان)

 

بخش نوجوانان:

  1. نیوشا جلالی (گرگان)                         
  2. ملکه جعفریان(گرگان)                                 
  3. محبوبه‌سادات حسینی شموشکی(گرگان)                      
  4. داود فیروزی(گرگان)
  5. زهره‌سادات حسینی(اصفهان)
  6. شراره کاشی(اصفهان)
  7. بهاره‌سادات میر‌زاده(اصفهان)
  8. الهه سلیمانی(اصفهان)
  9. سپیده واعظ(اصفهان)
  10. آزاده چهارده‌چریکی(اصفهان)
  11. فرشاد زادهوش(اصفهان)
  12. راضیه محمدی رنانی(اصفهان)   
  13. بتول صفری(اصفهان)
  14. زینب آل حسینی(شاهین‌شهر)
  15. نسرین نکویان جزی(شاهین‌شهر)
  16. اکرم خادم(شهرضا)
  17. مریم حیدری(فلاورجان)
  18. مینا مهدور(نجف‌آباد)                                         

چهار‌شنبه مورخ ۹۳/۴/۴

 

بخش کودکان:

  1. گلناز روح‌الامین (خمینی‌شهر)
  2. یگانه چیت‌سازان (اهواز)

 

بخش نوجوانان:

  1. امیر غلام‌نژاد(ساری)
  2. سید ابوالفضل حسینی(ساری)
  3. شفق فرهی(قائم‌شهر)
  4. اعظم نامجو(قائم‌شهر)
  5. فرزام خونمری(قائم‌شهر)
  6. عارف ملیحی(قائم‌شهر)
  7. سیده‌مریم موسوی‌مجد(بابلسر)
  8. فاطمه قنبری(بابلسر)
  9. خزر مولانا(بابلسر)
  10. مصطفی نقی‌پور(تنکابن)
  11. وحید دهقان‌مقدم(آمل)
  12. فائزه شیرسلیمیان(یزد)
  13. امیرحسین رحمانی شهرکی(یزد)
  14. محدثه صدقی(یزد)
  15. زینب اکبری حاجی‌آبادی(یزد)
  16. مریم شیروانی‌زاده(کاشان)

 

بخش بزرگسالان:

  1. شایسته سعید‌آبادی(یزد)مجدد
  2. محمدحسین بشارتی(تفت)
  3. لیلا حیدری سورشجانی(شهرکرد)

پنجشنبه مورخ ۹۳/۴/۵

 

بخش نوجوانان:

  1. سیده‌فضیلت محمد‌زاده درزی (امیرکلا)
  2. فاطمه کاظمیان‌روحی(امیرکلا)
  3. سیده‌نرجس عبداله‌زاده دیوکلایی(امیرکلا)
  4. محمد سلطان‌زاده(بندپی)
  5. سید مهدی موسوی(فریدونکنار)       
  6. محمد امین نصیری- مجدد (بندرترکمن)                                                                          

شنبه مورخ ۹۳/۴/۷

 

بخش کودکان:

  1. مهسا خوش‌چهره(فومن)
  2. طاهره فردجوانی(فومن)
  3. فاطمه عبدالهی‌زاده ماسوله(فومن)
  4. کبری خزائی‌پول(آستانه‌اشرفیه)
  5. امیر عبداله‌پور(خوی)
  6. فاطمه حاتمی(بوکان)
  7. فریبا الماسی(بوکان)

برگزاری دوره توجیهی ارتقا سطح

بسمه تعالی

دوره توجیهی ارتقا سطح برای مقاطع High Intermediate  و Advanced و همچنین برای تعدادی از مدرسان بخش نوجوانان در مقاطع Run و Race و Reach در تاریخ یکشنبه ۹۳/۴/۱ در اداره مرکزی کانون زبان برگزار شد. در این دوره مدرسان از استان های  اصفهان،‌ البرز، آذربایجان شرقی، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، قزوین،‌کرمان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی،‌همدان و یزد حضور داشتند. 

اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه بهار ۹۳

به نام خدا

 

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۳/۲۶ لغایت ۹۳/۳/۳۱ در مرکز تهران برگزار شده به شرح زیر می باشد.زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

 دوشنبه مورخ ۹۳/۳/۲۶

بخش بزرگسالان:

۱٫ محمد جواد نعمتی صیابری ( لاهیجان)

۲٫فاطمه اخوان کاظم زاده (آستانه اشرفیه)

۳٫میکائیل آقچه لی(لاهیجان)

 

بخش نوجوانان:

۱-مژده امام (اهواز)                     

۲- محمدرضا خدری (ایلام)     

 ۳-راضیه آقایی (ماهشهر)

 

سه شنبه مورخ۹۳/۳/۲۷

 بخش نوجوانان:

۱-پریسا پیشدادیان(قزوین)                    

۲-جابر نسایی (قزوین)  

۳- میلاد نیرومند راد (تهران)                                    

 

چهارشنبه مورخ۹۳/۳/۲۸

 بخش نوجوانان:

۱-سبا بادبان (تهران)    

۲- شاداب طباطبائیان (تهران)

 

 شنبه مورخ۹۳/۳/۳۱

 بخش کودکان:

۱-صدیقه بریمانی ورندی(ساری)

۲-شهپر کرمی شعبان‌آبادی(کرمانشاه)

 

بخش بزرگسالان:

۱-حسن بیگی‌ثانی‌مندی(خرم‌آباد)   

۲-مینا سلیمانی‌نژاد(صحنه)           

۳-رضوان اهوازیان(اهواز)                

۴-آذین جویلی(اهواز)                    

۵-علی صفری(اندیمشک)

۶- افشین خادمی(دزفول)      

۷- پیام مرادی(قزوین)    

۸-حسن مرادی(قزوین)

۹-مریم حسنی(زنجان)

                                       

 بخش روسی:                                                   

۱-پروانه پولکی(تهران)

۲-محسن بیگی(تهران)

اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه دوره بهار ۹۳

به نام خدا

 

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۳/۱۹ لغایت ۹۳/۳/۲۵  که در مرکز تهران برگزار شده به شرح زیر می باشد.زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

 

دوشنبه مورخ ۹۳/۳/۱۹

 

بخش عربی:

۱-کوثر مویدی (بابل)                       

۲-هناء وکیلی ( تهران)                

۳-طاهره گودرزی (تهران)  

۴-الهام پسند (شیراز) 

۵- فایزه شب‌تاب (تهران)

 ۶- رضا کریمی طاقانکی(تهران)

             

                                چهارشنبه مورخ۹۳/۳/۲۱

بخش فرانسه:

۱-محبوبه قائمی (شیراز)      

۲- فاطمه سکوت جهرمی(شیراز)            

                         

                                 شنبه مورخ۹۳/۳/۲۴

بخش نوجوانان:

۱-سیدعبداله شاه رکنی(دزفول)

۲-کریم رضاگاه(آبادان)

۳- خدیجه دیری(آبادان) 

                       

بخش آلمانی:

۱-صدیقه رحیمی(شیراز)

 

یکشنبه مورخ۹۳/۳/۲۵

بخش نوجوانان:

۱-قاسم جهانگیری (تاکستان)           

۲-کیوان شکوری ( صومعه سرا)     

۳-فرزانه یوسفی (فومن)    

۴-سیده مریم خدمتگزار (فومن)     

۵- مهسا حقیقی جاوید (فومن)

 ۶- زهرا ملک حسینی (اراک)

 

اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه دوره بهار ۹۳

به نام خدا

 

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۳/۱۰ الی ۹۳/۳/۱۲ که در مرکز تهران برگزار شده به شرح زیر می‌باشد. زمان شرکت در دوره‌های آموزشی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ ۹۳/۳/۱۰

 

بخش کودکان:

۱- ندا سرمدی(تهران)

۲-حدیث روستایی روزبهانی(تهران)

۳-مهسا عبابافی(تهران)

 

بخش نوجوانان:

۱-مهسا‌سادات نجفی‌بزرگی(تهران)

 

 

  یکشنبه مورخ ۹۳/۳/۱۱

 

بخش کودکان:

۱-رعنا حاجی‌محمدی(تهران)                  

۲-مژده حاجی‌آقابابا(تهران)                     

۳-آزاده ملاحسینی(تهران)

۴-فاطمه قاضی‌بیرجندی(تهران)

۵- سمیه محمدی(شهریار)

 

بخش نوجوانان:

۱-میترا نصرتی صدقیانی(تهران)                        

۲-آرش طاهرزاده(تهران)                         

۳-پریسا بابایی(تهران)

۴-الناز گلدوز(تهران) 

۵- راضیه اسکندری(تهران)

 

 

دوشنبه مورخ ۹۳/۳/۱۲

 بخش نوجوانان:        

۱-امیر طاهری‌آزاد(تهران)                        

۲-بهاره غفاری(تهران)                    

۳-بهاره امامی‌خوانساری(تهران)       

 ۴-بیتا ملکشاهی قیطاسی(تهران)

۵- سیده مرضیه عباس‌زادگان(تهران)

۶- آرش گودرزیان(تهران)

اعلام اسامی قبول شدگان مرحله مصاحبه دوره بهار ۹۳

به نام خدا

 

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۳/۳/۴ لغایت ۹۳/۳/۵ که در مرکز تهران برگزار شده به شرح زیر‌ می‌باشد. زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

یکشنبه  مورخ ۹۳/۳/۴

بخش بزرگسالان:

۱-امیر حیدری(تهران)             ۶- فرهاد تابنده(تهران)

۲-افسانه نیک‌پیام(تهران)       ۷- نگین درخشانی(تهران)

۳-فرهاد رودی(تهران)            ۸- سیده ستاره ثامنی(تهران)

۴- فاطمه‌سادات موسوی‌هفتادر(تهران)    ۹-یاسمن اسماعیلی(تهران)

۵- سید نوید جوادی(تهران)

بخش نوجوانان:

۱-آرمان بنی‌احمدی(تهران)        ۵- پریناز حیدری‌منفرد(تهران)

۲-مینا رحیمی(تهران)                ۶-آزاده قریشی(تهران)

۳-مهسا اوحدی‌کیا(تهران)        ۷-بهاره عباسی(تهران)

۴-زهرا شهبازی(تهران)

دوشنبه مورخ ۹۳/۳/۵

 بخش بزرگسالان:

۱-مژده مقدس(تهران)         ۴-ماندانا معاونت(تهران)

۲-مریم عاشوری بالاشادهی(تهران)     ۵-امین رئیسی(تهران)

۳-حمید عاشورزاده(تهران)