اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس زمستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 97/2/15 لغایت 97/2/19 در بخش انگلیسی که در مراکز تهران و شیراز برگزار شده به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ 97/2/15

گروه کودکان :

  1. الناز زارع ( اقلید )
  2. آمنه زارع ( بهمنی )
  3. صدیقه عبداله پور (یاسوج )

گروه بزرگسالان :

  1. سلما پیشوا ( سروستان )
  2. سارا منصوری ( سروستان )
  3. زهرا بهادری جهرمی ( سروستان )
  4. فریبا فیض بر خلخالی نژاد ( سروستان )
  5. روح اله شریفی ( مرودشت )
  6. مجتبی ایمان دار ( نی ریز )

 

یکشنبه مورخ 97/2/16

گروه نوجوانان :

  1. سعید گنجی خوسف ( بیرجند)

 

دوشنبه مورخ 97/2/17

گروه نوجوانان :

  1. فرهاد پوردکان ( کرمانشاه )
  2. محمد راوند ( جیرفت )

 

سه شنبه مورخ 97/2/18

گروه نوجوانان :

  1. نسرین لک زنگ ( آباده )
  2. فائزه زارعی ( استهبان )
  3. سمانه نمازی ( استهبان )
  4. نعیم مرادیان ( داراب )
  5. سیما زعفرانچی مقدم (سپیدان )
  6. سارا خداکرمی ( سپیدان )
  7. لیلا کشاورز ( سروستان )
  8. سمیرا فرزانه ( یاسوج )

 

چهارشنبه مورخ 97/2/19

گروه نوجوانان :

  1. ناصر صیادی شهرکی ( شهرکرد )
  2. فاطمه انصار ( رودبار )

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس زمستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 97/2/8 لغایت 97/2/11 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ 97/2/8

گروه نوجوانان :

  1. حسین دمشقی (تبریز)
  2. سینا فروتن (تبریز)

یکشنبه مورخ 97/2/9

گروه  کودکان :

  1. راضیه عرب خزائلی (قائمشهر)
  2. ناعمه حسن پور (قائمشهر)

دوشنبه مورخ 97/2/10

گروه  نوجوانان :

  1. نرگس سواری پور (خرم آباد)
  2. امید حسنوند (خرم آباد)

سه شنبه مورخ 97/2/11

گروه  نوجوانان :

  1. فاطمه عابدیان (نکاء)

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس زمستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 97/2/1 لغایت 97/2/5 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ 97/2/1

گروه کودکان :

  1. مهرداد جاویدان  ( گرگان )
  2. فرزانه عرب اسمعیلی ( گرگان )
  3. مونا زواریی ( گرگان )

گروه نوجوانان :

  1. احسان رامز  ( اردبیل )

یکشنبه مورخ 97/2/2

گروه نوجوانان :

  1. میلاد صادق ( کرج)

گروه کودکان :

  1. نسرین ساعد ( اصفهان )

  دو شنبه مورخ 97/2/3

گروه بزرگسالان :

  1. فرزام قربانی کلخواجه ( اهواز )
  2. نیما عطایی ( بجنورد )
  3. سعیده اسماعیل زاده ( تبریز )
  4. امیرحسین امامی ابواسحق ( تبریز )
  5. ندا اکبری ( خرم آباد )

سه شنبه  مورخ 97/2/4

گروه بزرگسالان :

  1. آیدا رحمانی ( نوشهر )
  2. پگاه ترنگ ( کرمانشاه )
  3. دانیال محمدی ( گرگان )
  4. سامی سرایلو ( گرگان )

چهارشنبه  مورخ 97/2/5

گروه نوجوانان :

  1. علیرضا فخرایی پور ( اهواز )

گروه بزرگسالان :

  1. محسن جباری ( پردیسان )
  2. صبا دوایی ( مشهد )
  3. مریم دلداده محبوب ( مشهد )
  4. فهیمه آخوندپور منطقی ( مشهد )

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدس زمستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 97/1/28 لغایت 97/1/29 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

سه شنبه مورخ 97/1/28

گروه نوجوانان :

  1. فرید سبحان زاده (گنبد کاووس)

چهارشنبه مورخ 97/1/29

گروه  نوجوانان :

  1. نیلوفر حیدری (تهران)
  2. احمد کشت کار طیولا (رودسر)

 

گروه بزرگسالان :

  1. مریم شریفی (آستانه اشرفیه)
  2. رامتین ابراهیمی ورکیائی (بندر انزلی)
  3. مریم رضاپور کویشاهی (بندر انزلی)
  4. مهرداد مهاجری (شهرضا)
  5. امین محمد مستاجران گورتائی (اصفهان)
  6. مهدی ایروانی (اصفهان)
  7. سمیر حسنوندی (اصفهان)
  8. سید پدرام رضا زاده طهرانی (اصفهان)

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس زمستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 96/12/5 لغایت 96/12/7 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ 96/12/5

گروه بزرگسالان :

  1. مرضیه احمدی روزبهانی (تهران)
  2. علی احمد (تهران)
  3. شهلا رحیمی (تهران)
  4. علی ملاباشی (تهران)
  5. شکیبا شه بندگان (تهران)

 

یکشنبه مورخ 96/12/6

گروه کودکان :

  1. آدریک آودیس یانس (تهران)
  2. فرامرز ایزدی فر (تهران)
  3. دل آرام اصغر نژاد (تهران)
  4. آزاده علی مددی (تهران)

 

دوشنبه مورخ 96/12/7

گروه بزرگسالان :

  1. مجتبی قارداش عمران (تهران)
  2. مسعود سلکی (تهران)
  3. عطیه سادات آل حسینی (تهران)
  4. زهرا باران چشمه (هشتگرد)
  5. امیر شربتدار (هشتگرد)

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس زمستان 96

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 96/11/29 لغایت 96/12/2 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر اعلام می گردد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

یکشنبه مورخ 96/11/29

گروه نوجوانان :

  1. سیده فاطمه اسماعیلیان ( تهران )
  2. گیسو ملکی ( تهران )
  3. مهسا پورزندی ( تهران )
  4. محسن دوگوهرانی ( تهران )

 

دو شنبه مورخ 96/11/30

گروه نوجوانان :

  1. شایسته میرزا اکبری ( تهران)
  2. ارغوان بهشتی مال ( تهران )

 

چهار شنبه مورخ 96/12/2

گروه بزرگسالان :

  1. لیلا حسینیان ( تهران )
  2. نگین حیدری ( تهران )
  3. محمد صادق گرانبها ( تهران )
  4. مهتاب کشمیری ( تهران )
  5. حسام عابدینی ( تهران )
  6. افلیا هشیوار ( تهران )
  7. آمنه آیت اللهی ( تهران )

اعلام نتایج آزمون کتبی جذب مدرس زمستان۹۶

بسمه تعالی

اسامی قبول شدگان آزمون کتبی جذب مدرس زمستان ۹۶  به شرح زیر اعلام می گردد.
جهت مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون کتبی بخش انگلیسی  اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون کتبی بخش          غیر انگلیسی  اینجا کلیک کنید.
متقاضیان محترم می توانند جهت مشاهده ریز نمرات خود به شرح زیر اقدام نمایند.
– مراجعه به سامانه الکترونیکی کانون زبان ایران به آدرس www.ilireg.ir
انتخاب گزینه جذب مدرس از ستون آزمون ها
– انتخاب گزینه اعلام نتایج
– ثبت کد ملی شرکت کننده و مشاهده نتیجه آزمون
 قابل توجه قبول شدگان مرحله آزمون کتبی :
زمان و مکان مصاحبه از قبول شدگان آزمون کتبی متعاقباً از طریق تماس تلفنی از سوی کانون زبان ایران اعلام خواهد شد.
متقاضیان محترم زمان شرکت در مرحله مصاحبه مدارک زیر را حتماً  به همراه داشته باشید.
  • یک برگ تقاضای کار (اتوبیوگرافی) با دستخط داوطلب شامل سوابق تحصیلی و تجربه کاری وی که به زبان انگلیسی بوده و حداکثر در دو صفحه A4
توجه: داوطلبان در صورت داشتن سابقه تدریس زبان های خارجی لازم است گواهی از محل اشتغال ارائه نمایند.
  • یک قطعه عکس ۴× ۳ جدید
  • فتوکپی صفحات اول و دوم شناسنامه
  • فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی بر اساس جدول شرایط داوطلبان
  • فتوکپی کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان )
  • اصل و فتوکپی کارت ملی
  • فرم مشخصات فردی
  • فرم تعهد کتبی داوطلب مبنی بر حداقل همکاری چهار ترم متوالی پس از پذیرفته شدن
  تذکر ۱ : به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تذکر ۲ : فرم های مشخصات فردی و تعهد کتبی داوطلب، در زمان مراجعه داوطلبان برای مصاحبه از سوی دفتر جذب مدرس جهت تکمیل ارائه می گردد.
تذکر: در صورت کامل نبودن مدارک خواسته شده فوق از شرکت در مصاحبه محروم خواهید شد.

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس تابستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 96/8/29 لغایت 96/8/30 در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

دوشنبه مورخ 96/8/29

گروه بزرگسالان :

  1. محمد آذرهوش شیرمحله (رشت)
  2. پرستو زیوری پور سیرجانی ( کرمان )
  3. مریم کرمی نژاد رنجبر ( کرمان )
  4. سیما نژادباقری زاده ( رفسنجان )

 

سه شنبه مورخ 96/8/30

گروه کودکان :

  1. فاطمه قاسمی (کرمان)
  2. هما زرسیفی زاده ( کرمان )

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس تابستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ 96/8/20  لغایت 96/8/22  در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد:

 توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شنبه مورخ 96/8/20

گروه نوجوانان :

  1. مهدی آزادسرو (نوشهر)
  2. مصطفی سرگلزایی (مینودشت)

 

یکشنبه مورخ 96/8/21

گروه کودکان :

  1. سوگند شکرانی (قائم شهر)
  2. آتوسا ضامنی ساروی (قائم شهر)

 

دوشنبه مورخ 96/8/22

گروه کودکان :

  1. افشین منصوری قادیکلایی (قائم شهر)

اعلام نتیجه مرحله مصاحبه آزمون جذب مدرس تابستان 96

بسمه تعالی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه بخش انگلیسی از تاریخ 96/8/13 لغایت 96/8/17 که در مرکز تهران و ساری برگزار شده است به شرح زیر اعلام می گردد:

توجه : زمان شرکت در دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

شنبه مورخ 96/8/13

  گروه نوجوانان:        

  • حمیدرضا پورعباسیان زارع (تبریز)

گروه بزرگسالان:

1-بنفشه زهری سامیان(ساری)

2 -مهدی مشایخی(ساری)

3-افسانه خورشیدی میانانی(تنکابن)

4-بردیا بهنیافر(فریدونکنار)

5 -نگین نقره کاربابلی(آمل)

 

        یکشنبه مورخ96/8/14

گروه کودکان:

  • نسرین رستاد(نیشابور)

گروه نوجوانان:

  • رزگار مامه(بوکان)
  • وحید کریمی یوشانلویی(سلماس)

 

دوشنبه مورخ 96/8/15

گروه بزرگسالان:

  • فاطمه یوسفی خراطی(لنگرود)
  • افسانه کمالی دهکردی(شهرکرد)

 

سه شنبه مورخ 96/8/16

گروه کودکان:                                                 

  • نگین بخاراییان (گنبد)
  • ملیسا عاشورمحمدی(آزادشهر)
  • آزاده فرخ نیا(آمل)

 

چهارشنبه مورخ96/8/17

گروه نوجوانان:

  • فرشته پورطهماسب (نور)