آزمون جذب مدرس

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن ماه در آدرس www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه ادامه می‌یابد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر اعم شرايط ثبت نام به سايت www.ili.ir مراجعه فرماييد.

آزمون تعيين سطح بهار 1398

به اطلاع شهروندان و علاقمندان عزيز آموزش زبان انگليسي مي رساند :

جهت رزور آزمون تعيين سطح از اول اسفند لغايت 12 اسفند با همراه داشتن اصل يا كپي كارت ملي(يا شناسنامه) به مركز مراجعه فرماييد.

زمان آزمون 13 اسفند ماه 1397 ساعت 12:30

تعطيلي شنبه 1396/08/27

ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت حضرت محمد صل الله عليه و آله، امام حسن مجتبي عليه السلام و امام رضا عليه السلام، شنبه 1396/08/27 تعطيل ميباشد.

شايان ذكر است زبان آموزان ثبت نام شده در  روز هاي شنبه و چهارشنبه در تاريخ 1396/09/03( جمعه) جبراني دارند.

جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی مقطع AD3 گروه بزرگسالان ترم زمستان ۹۵ در تاریخ ۹۵/۱۲/۰۵ با حضور گرم مدیر محترم استان اصفهان جناب آقای دکتر پیمانی برگزار شد. مدرس این کلاس سرکار خانم سخائی نیا بودند. در این جشن کوچک آقای پیمانی از تجربیات و خاطرات خود در طول سالهای تدریس شان در کانون زبان گفتند و گپ و گفتی با فارغ التحصیلان درباره پیشنهادات و دغدغه هایشان داشتند. در این دورهمی تقدیرنامه هایی نیز از طرف کانون به فارغ التحصیلان اهدا شد.

مژده به همشهریان و هم استانی های گرامی

مرکز جدید دخترانه سیمین در سه مقطع سنی کودک، نوجوان و بزرگسال از ترم بهار ۹۶ آغاز به کار خواهد کرد.

آدرس: بلوار کشاورز، نرسیده به سه راه سیمین، کوچه ۹۳ (کوچه بوستان)-محل سابق اداره ثبت اسناد

تلفن: ۳۷۷۵۲۵۹۱