پرداخت اینترنتی شهریه ترم تابستان ۹۶

بسمه تعالی
تذکرات مهم جهت پرداخت شهریه از طریق اینترنت
نام و نام خانوادگی:……………………………… سطح …………………..
*** نام کاربری(شماره زبان آموزی) : ***رمز عبور: کد ملی زبان آموز می باشد.
۱ ) شهریه ترم تابستان ۹۶ , مبلغ ۱/۷۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که سیستم بصورت هوشمند از حساب شما کسر می نماید.
تبصره ۱: زبان آموزان می بایست حتماً رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت شتاب خود را از دستگاه های عابر بانک دریافت نمایند.
تبصره۲ : زبان آموزان می بایست کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت را از بانک دریافت نمایند. کد CVV2یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج شده باشد.
۲)***** زمان پرداخت شهریه :
بازه زمانی اول : از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۹۶/۰۳/۰۶ لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۹۶/۰۳/۲۸
بازه زمانی دوم : از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۱ لغایت ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۸
زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir و انتخاب گزینه “پرداخت اینترنتی شهریه” برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند. (از واریز شهریه از طریق دستگاه خودپرداز جدا” خودداری نمایید) زبان آموزانی که قصد گرفتن مرخصی (وقفه مجاز) را دارند از واریز شهریه جداً خودداری فرمایند.
۱( با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه می شود که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.
۲) زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
۳) زبان آموزان بعد از پرداخت شهریه و تأیید نهایی، حتماً از کد تراکنش خود پرینت گرفته و یا کد مورد نظر را در برگه ای یادداشت نمایند.
۴)پرداخت شهریه اینترنتی به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده که درصفحه بعد (پشت برگه) درج شده است , برای ثبت نام و تعیین کلاس مورد نظر مجددا” به سایت مراجعه کرده و گزینه ” ثبت نام اینترنتی” را انتخاب نمایند .
۵) اگر از ثبت نام در ترم آینده اطمینان دارید ( در صورت قبولی یا مردودی) شهریه خود را واریز نمائید در غیر این صورت توجه داشته باشید که در صورت پرداخت ، شهریه به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد ،البته زبان آموزان در صورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می مانند و می توانند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام در ترم آینده استفاده نمایند.
۶) زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ ثبت نامی داشته باشند. زیرا در صورت نداشتن این مبلغ ، بانک پولی از حساب شما کسر نخواهد کرد.
۷) زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند، میتوانند از طریق لینک مشخص شده در سایت رمز عبور خود را مشاهده نمایند.
بند الف) لطفا” بعلت ترافیک شدید از آوردن و پارک نمودن وسیله نقلیه به داخل کوچه کانون جدا” خودداری فرمائید.
بند ب) خانواده محترم جهت ارتقای کیفی در تعامل بین مدرسین و زبان آموزان، در صورتی که فرزند شما دارای شرایط خاص می باشد، لطفاً به امور اداری کانون زبان اطلاع رسانی نمائید.
باتشکر- امور زبان آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *