جلسه همایش دوره ای مدرسان استان قم برگزار شد

جلسه همایش دوره ای مدرسان با حضور جناب آقای نور موسوی (سرپرست محترم استان) ،اساتید و کارکنان مراکز برگزار گردید.در آغاز این مراسم جناب آقای نور موسوی به تبیین مسائل مطرح شده در جلسه همایش مدیران استانی پرداختند.در ادامه با بیان نظرات حضار پیرامون سخنان ایشان و همچنین بیان مسائلی از جمله نحوه تدریس در کلاس، نمره دهی به زبان آموزان، تعیین سطح کارشناسان و … به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر است کانون زبان ایران استان قم دارای دو مرکز آموزشی است که در آن ها زبان انگلیسی به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه های سنی کودکان،نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می شود.

اطلاعیه ثبت نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران – زمستان 97

  • اطلاعیه ثبت نام اینترنتی آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران (زمستان 97)
  • فراخوان آزمون جذب مدرس در بخش های انگلیسی(کودکان،نوجوانان و بزرگسالان) از سوی کانون زبان ایران منتشر شد.
  • به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون قرار است روز جمعه 10 اسفند 1397 برگزار شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی،مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی برای تدریس در کانون زبان پذیرفته خواهند شد.
  • بر این اساس ثبت نام شرکت در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن و با مراجعه به پایگاه رسمی اینترنتی کانون زبان به نشانی ilireg.ir  آغاز میشود و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 30 بهمن نیز ادامه می یابد.
  • جهت کسب اطلاع بیشتر به نشانی kpf.ir مراجعه ویا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل  فرمائید

025-32943450

025-32900564

پیام تسلیت و شروع فعالیت وبلاگ مرکز بزرگسالان قم

با سلام و احترام همچنین تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به اطلاع زبان آموزان محترم کانون زبان ایران مرکز آموزشی بزرگسالان میرسانیم، از این پس جهت سهولت در امر دسترسی شما عزیزان به مسائل آموزشی و اداری اعم از برنامه های پرداخت و ثبت نام و … از مورخ 97/11/10 این مرکز فعالیت وبلاگ خود را آغاز میدارد