***** برنامه ترم تابستان 99 استان هرمزگان *****

برنامه کودکان (خواهران)

http://s12.picofile.com/file/.JPG

برنامه کودکان (برادران)

http://s13.picofile.com/file/.JPG

برنامه نوجوانان ( خواهران)

http://s12.picofile.com/file/.GIF

برنامه نوجوانان (برادران)

http://s13.picofile.com/file/.JPG

برنامه بزرگسالان (خواهران)

http://s13.picofile.com/file/.JPG

برنامه بزرگسالان (برادران)

http://s13.picofile.com/file/.GIF

با آرزوی موفقیت و روزهای خوب در کانون زبان ایران

***** اطلاعات لازم جهت ثبت نام در ترم تابستان 99 *****

*** تابستان 99 ***

جهت ثبت نام به آدرس Reg.ili.ir  مراجعه بفرمایید.

و یا به آدرس ili.ir قسمت ثبت نام ترم تابستان مراجعه بفرمایید.

. توجه توجه توجه  .

برای ورود به قسمت پنل زبان آموزی به سه روش زیر میتوانید اقدام بفرمایید.

روش اول

  1. نام کاربری : کد زبان آموزی
  2. رمز عبور : کد ملی زبان آموز

روش دوم

  1. نام کاربری : کد زبان آموز
  2. رمز عبور : کد زبان آموز

روش سوم

  1. نام کاربری: کد ملی زبان آموز
  2. رمز عبور : کد ملی زبان آموز

 

از تاریخ 99.05.01 الی99.05.04  میتوانید از طریق سایت ثبت نام کلاسی را انجام دهید.
در روزهای 99.05.05 و 99.05.06 میتوانید حضوری به مرکز مراجعه کرده و جهت ثبت نام اقدام بفرمایید.

 

**** ترم تابستان 99 ***

قابل توجه زبان اموزان عزیز و اولیای محترم کانون زبان ایران
کلاس زبانهای خارجی( انگلیسی و غیر انگلیسی)

انگلیسی، (مکالمه ویژه، آیلتس، دوره های جهانگردی، توریستی و…)
غیرانگلیسی( عربی، آلمانی، فرانسه، روسی)

جهت ثبت نام در ترم تابستان 99 به نکات زیر دقت بفرمایید.

جهت رزرو اینترنتی و پیش ثبت نام اولیه به ادرس سایت www.ili.ir قسمت رزرو اینترنتی مراجعه کرده و تمام اطلاعات رو منطبق با اطلاعات شناسنامه تکمیل بفرمایید.

سامانه پرداخت اینترنتی، از روز سه شنبه 17 تیرماه فعال خواهد بود.

از روزهای 23 تیرماه لغایت 29 تیرماه ثبت نام کلاسی انلاین انجام میشود.

روزهای 5 و 6 مرداد ماه ثبت نام حضوری در مراکز انجام میشود.

کلاسها در روزهای زوج و فرد، هفته ای سه جلسه تشکیل میشوند.
روزهای زوج(شنبه،دوشنبه، چهارشنبه)
روزهای فرد(یکشنبه،سه شنبه، پنجشنبه)

شروع ترم کلاسهای تابستان 99 از 6 مرداد ماه
پایان ترم کلاسهای تابستان 99 26 شهریورماه

«مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

 

مهدی شرافتی نژاد، مسئول دفتر توسعه و نوآوری آموزشیکانون زبان ایران از راه اندازی «مرکز ارتباط و پشتیبانی» در این مجموعه آموزشی خبر داد و افزود: زبان آموزان و مدرسان کانون زبان از این پس برای پیگیری مشکلات آموزشی، فنی و همچنین ثبت پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود می‌توانند به صورت متمرکز، با «مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان ایران با شماره تلفن 91070008-021 تماس حاصل نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی عنوان کرد: به منظور تکریم مخاطبان و تسهیل پیگیری امور ایشان، کارشناسان پشتیبانی این مرکز در روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی مخاطبان خواهند بود و در ساعات غیرکاری از طریق پیام‌گیر، موارد ثبت و بررسی خواهد شد.

۶ خرداد ماه؛ شروع کلاس‌های آنلاین کانون زبان براساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار

 

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از آغاز کلاس‌های آنلاین این مجموعه آموزشی به صورت با کیفیت و جامع از روز سه‌شنبه ۶ خردادماه (پس از ماه مبارک رمضان) خبر داد و عنوان کرد: از این تاریخ کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی در خصوص راه‌اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در این مجموعه عنوان کرد: چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت‌ وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود، با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه‌اندازی سامانه‌های آموزشِ تحت وب در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد؛ اکنون این سامانه نیازمند بازطراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملا مرتفع سازد. در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع‌رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت‌نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
ایشان خاطر نشان کرد: البته جلسات رفع اشکال حضوری نیز برای اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از این طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست‌های آموزشی سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان‌آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
معاون آموزشی کانون زبان ایران در بخش پایانی سخنانش به زبان‌آموزان اطمینان داد که اصلاحات پیش رو در سامانه، موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خردادماه برقرار خواهد بود.

 

 

 

 

 

اطلاعیه مهم زمان شروع کلاسها

📣 زبان آموزان کانون زبان ایران

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات،
چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود. با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در دستور کار قرار دارد.
در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد. اکنون این سامانه نیازمند باز طراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملاً مرتفع سازد.
لذا به همه شما عزیزان اعلام می‌دارد کلاسهای آنلاین کانون زبان به صورت با کیفیت و جامع از روز سه شنبه ۶ خرداد (پس از ماه مبارک رمضان) آغاز به کار خواهد کرد و کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد انشاالله.
در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
البته جلسات رفع اشکال حضوری هم در اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از آن طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست های آموزشیِ سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
به همه زبان آموزان عزیز اطمینان می‌دهد که اصلاحات پیش رو در سامانه موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خرداد ماه برقرار خواهد بود انشاالله.

 

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از راه‌اندازی «شعبه آنلاین» در این مجموعه آموزشی خبر داد و عنوان کرد: شعبه آنلاین به منظور بهره‌مندی از آموزش‌های کانون زبان برای متقاضیانی که زبان‌های غیرانگلیسی (آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، عربی، روسی و ایتالیایی) و همچنین برخی از سطوح زبان انگلیسی در استان یا مرکز آموزشی آن‌ها تدریس نمی شود، راه‌اندازی شده است؛ به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند فارغ از این که در چه استانی حضور دارند، همه سطوح زبان انگلیسی و همچنین زبان‌های غیرانگلیسی را در این شعبه فرابگیرند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: افرادی که علاقه‌مند به برخورداری از این شیوه آموزش هستند، لازم است با ورود به سامانه رزرو اینترنتی در آدرس ilireg.ir:8095/reserve.htm با انتخاب «شعبه آنلاین» برای ثبت‌نام آنلاین در این شعبه رزرو انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام رزرو، فرایند ثبت‌نام این عزیزان در شعبه آنلاین انجام خواهد شد و سپس این افراد می‌توانند با شروع ترم بهار در کلاس‌های این شعبه شرکت نمایند.