مهلت ثبت‌نام اینترنتی آزمون سراسری جذب مدرس کانون زبان ایران تا پایان روز یکشنبه 5 اسفندماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آزمون کتبی جذب مدرس در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می‌شود. گفتنی است تلاش شده است تا پذیرفته شدگان از ترم بهار و تابستان ۱۳۹۸ در استانهای مربوطه به کار گمارده شوند.
علاقه‌مندان به ثبت نام لازم است پس از مطالعه پوشه‌های پیوست به آدرس www.ilireg.ir مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

اطلاعیه آزمون جذب مدرس زمستان 1397

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان

ثبت‌نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن ماه در آدرس www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس زمستان 1397

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان 139

کاهش استرس زبان آموزان کودک و نوجوان

رییس کانون زبان ایران بر کاهش استرس و اضطراب زبان‌آموزان کودک و نوجوان تاکید کرد

رییس کانون زبان ایران در دیدار با کارشناسان، مدیران و کارکنان معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی بار دیگر با اشاره بر مزیت‌های رقابتی، نقش کارشناسان را در مقولۀ تغییر و به روز رسانی محتوای آموزشی مهم و کلیدی عنوان کرد و افزود: محتوای آموزشی کانون زبان نیاز به بازنگری جدی و ایجاد تغییراتی متناسب با نیاز امروز جامعه دارد و این مهم تنها با همفکری و همیاری شما کارشناسان دلسوز و توانمند میسر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دکتر مومنی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حذف کوئیز از مقطع نوجوانان این اقدام را ماحصل بررسی‌های متعدد کارشناسی و در راستای روزآمد نمودن اقدامات عنوان کرد و افزود: مطالعات تربیتی برای سنین نوجوانان و کودکان بر این اصل استوار است که روش‌های آموزش باید مبتنی بر شیوه‌های بدون استرس برای این گروه‌های سنی باشد؛ علاوه بر این اسناد راهبردی آموزش و پرورش نیز به سمت حذف آزمون‌ها حرکت کرده است. در همین راستا ما نیز باید تلاش نماییم که زبان آموزان کودک و نوجوان از حضور در کلاس زبان لذت ببرند و احساس اضطراب و استرس به دلیل امتحان و ارزیابی‌های کمی نداشته باشند و به این ترتیب زبان‌آموزان بیشتری را جذب نماییم.

ادامه خواندن کاهش استرس زبان آموزان کودک و نوجوان