شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار1399

  • برنامه ریزی پرداخت اینترنتی از مورخ 99/01/05صورت گرفته است که برای رفاه حال زبان آموزان درگاههای پرداخت از مورخ 99/01/02باز خواهد شد. البته عملیات رسمی ثبت نام و رزرو روز و ساعت از تاریخ 99/01/08صورت می­پذیرد.
  • لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که زبان آموزان شهریه را فقط به صورت اینترنتی واریز و از دریافت فیش نقدی یا پرداخت از طریق دستگاههای POS خودداری نمایید.
  • http://s6.picofile.com/file/8390780134/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA_%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87_%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1_99.pdf.html

تعطیلی مراکز کانون زبان ایران در سراسر کشور از 24 اسفند الی 15 فروردین

به اطلاع می رساند کانون زبان ایران از تاریخ 24 اسفند لغایت 15 فروردین 99 تعطیل بوده و از تاریخ 16 فروردین 99 آماده پاسخگوی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد. پیشاپیش سال خوبی را همراه با سلامتی همه ملت ایران از خدای متعال خواستاریم. شاد و سلامت باشید

آزمون آزمایشی جهت آشنایی بیشتر با آزمون آنلاین فراهم گردید

زبان آموز گرامی

جهت آشنایی بیشتر با آزمون آنلاین، امکان شرکت در آزمون آزمایشی برای شما فراهم است، در صورت تمایل به شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید به آدرس اینترنتی  http://app.ili.ir مراجعه نمایید.

قابل ذکر است این آزمون هیچ نمره ای ندارد و فقط برای آشنایی زبان آموزان با سوالات می باشد.

آزمون تعیین سطح کانون زبان ایران «غیرحضوری» شد

کانون زبان ایران برای متقاضیان زبان آموزی در ترم بهارِ این مجموعه آموزشی، اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح به صورت «غیرحضوری» نموده است.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این اقدام در راستای کاهش تردد حضوری و پیشگیری از شیوع بیماری در سراسر کشور صورت گرفته است تا بدین وسیله مقدمات تعیین سطح و آشنایی متقاضیان، با زبان و سطح مربوطه فراهم و با فروکش کردن دامنه بیماری در ترم بهار، کلاسها برگزار شود و یا آموزش غیرحضوری یا برخط ایشان صورت پذیرد.
گفتنی است، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ilireg.ir یا ili.ir در بخش «رزرو» ثبت نام نمایند تا از مرکز آموزشی مورد نظر با ایشان تماس گرفته شود و زمان تعیین سطح «غیرحضوری» با آن ها هماهنگ و اقدامات لازم صورت پذیرد.
لازم به ذکر است که کانون زبان ایران دارای ۳۰۰ شعبه در ۱۳۶ شهر کشور است و عنوان بزرگترین، معتبرترین و قدیمی ترین موسسه آموزش زبان های خارجی در ایران را به خود اختصاص داده است.