برنامه زمانبندی ثبت نام ترم پاییز ۱۳۹۹

🍁 برنامه زمانبندی ثبت نام ترم پاییز ۱۳۹۹ بدین شرح برگزار می‌گردد:🍁

🔶 واریز اینترنتی شهریه ترم پاییز
از ۲۳/ ۶/ ۱۳۹۹ تا ۵/ ۷/ ۱۳۹۹
🔴 ثبت نام اینترنتی کلاسها توسط زبان آموزان و خرید کتاب:
از ۱/ ۷/ ۱۳۹۹ تا ۷/ ۷/ ۱۳۹۹
🔷 تحویل کتاب:
از ۷/ ۷/ ۱۳۹۹ تا ۱۰/ ۷/ ۱۳۹۹
🔶 بسته شدن سامانه جامع ثبت نام روز پنجشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۹
🔴 شروع کلاسهای ترم پاییز از شنبه ۱۲ مهرماه
🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶
لازم به ذکر است با توجه به شرایط بیماری کرونا و ادامه داشتن وضعیت قرمز در شهر بابل کلیه کلاسهای ترم پاییز ۹۹ این مرکز آموزشی بصورت آنلاین و دو روز در هفته برگزار می گردد و در قسمت پرداخت نوع تعرفه آنلاین را انتخاب نمایید. با تشکر

زمان آزمون آنلاین فاینال ترم تابستان 99

قابل توجه زبان آموزان عزیز
زمان آزمون های فاینال کلیه سطوح نوجوان وبزرگسال درروزهای شنبه ویکشنبه مورخه ۲۹ و۳۰ شهریور میباشد.
وزمان آزمون فاینال سطح Ad3 بزرگسالان در روز دوشنبه مورخ ۳۱ شهریور  از ساعت 17 الی 19 می باشد.
لازم به ذکر است آزمون فاینال کلیه سطوح به صورت آنلاین میباشد.

۳۰ تیرماه، آغاز ثبت‌نام ترم تابستان ۱۳۹۹ کانون زبان ایران

ثبت‌نام ترم تابستان ۱۳۹۹ کانون زبان ایران از روز دوشنبه ۳۰ تیرماه آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی کانون زبان می‌توانند پس از واریز شهریه در سامانه جامع کانون زبان ایران (در این جااز تاریخ ۳۰ تیرماه نسبت به ثبت‌نام خود در سامانه register.ili.ir اقدام نمایند.
همچنین زبان‌آموزان جدیدالورود لازم است در روزهای چهارم و پنجم مردادماه با حضور در مراکز آموزشی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
شروع کلاس‌های آنلاین و حضوری ترم تابستان کانون زبان ایران، با کسب مجوز از ستاد مقابله با کرونا و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از روز دوشنبه ۶ مردادماه برای کلاس‌های روزهای زوج و همچنین از روز سه‌شنبه ۷ مردادماه برای کلاس‌های روزهای فرد خواهد بود.
اولین جلسه ترم تابستان با عنوان جلسۀ صفر به مرور مطالب ترم‌های گذشته اختصاص دارد؛ ترم تابستان شامل ۲۱ جلسۀ آموزشی خواهد بود و کلاس‌های این ترم، سه روز در هفته به تفکیک در روزهای زوج یا فرد برگزار می‌شود.
کلاس‌های آنلاین برای همۀ گروه‌های سنی دایر خواهد بود و این امکان برای زبان‌آموزان عزیز مهیاست تا بنا به درخواست خود، در کلاس‌های حضوری شرکت کنند.
لازم به توضیح است، کلیه کلاس‌های حضوری کانون زبان ایران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

آزمون پایان ترم سطح Advanced 3 «آنلاین» برگزار می‌شود

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون پایانی سطح Advanced 3 به صورت آنلاین، با توجه به فراگیری بیماری کرونا و به منظور پرهیز از شرکت در تجمعات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون برای زبان‌آموزان ترم بهار 99 و همچنین افرادی که در ترم زمستان 98 در آزمون پایان ترم این سطح شرکت نکرده‌اند به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
آزمون پایانی سطح Advanced 3 راس ساعت 17 روز پنجشنبه 2 مردادماه به صورت همزمان در سراسر کشور در سامانه exam.ili.ir آغاز خواهد شد و در ساعت 19 همان روز به پایان خواهد رسید.
همچنین هر زبان‌آموز تنها یک‌بار می‌تواند در این آزمون شرکت نماید.
برای مشاهده آیین‌نامه برگزاری آزمون آنلاین سطح Advanced 3 به این‌جا مراجعه کنید.

پادکست آموزشی جلسات برگزار شده کلاس‌های آنلاین ارائه شد

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از ارائۀ پادکست آموزشی جلسات برگزار شده کلاس‌های آنلاین در پنل کاربری زبان‌آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: این پادکست‌ها برای گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال آماده و ارائه شده تا به این ترتیب زبان‌آموزانی که به هر دلیلی در جلسات کلاس‌های آنلاین غیبت داشته‌اند از این محتواها برای جبران آموزش سیلابس‌های تدریس شده بهره ببرند.

وی افزود: در بخش‌های نوجوان و جوان و بزرگسال علاوه بر پادکست، فایل پی‌دی‌اف گرامر و همچنین در بخش‌های کودک و نوجوان تصاویر برای لغاتی که برای زبان‌آموزان مبهم است نیز وجود دارد، به بیان دیگر فایل‌های صوتی شامل هر آن‌چه که مدرس در کلاس تدریس می‌کند از قبیل مکالمه، خواندن، گرامر و لغات در قالب پادکست می باشند.

معاون آموزشی کانون زبان اظهار داشت، زبان‌آموزان برای دسترسی به این پادکست ها لازم است وارد سایت register.ili.ir شده و با کلیک بر روی گزینۀ ثبت‌نام اینترنتی و دریافت کارت کلاسی، استان محل آموزش خود را انتخاب کرده و سپس با افزودن شماره زبان‌آموزی و کارت کلاسی وارد پنل کاربری خود شوند؛ در این پنل زبان‌آموزان عزیز به راحتی می‌توانند به پادکست‌های آموزشی دسترسی داشته باشند.

اسلامی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: همه این منابع به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا اگر نتوانستند در جلسه‌ای از کلاس حضور پیدا کنند از محتوای ارائه شده در آن جلسه بهره لازم را ببرند.

اطلاعیه مهم در خصوص کلاس های آنلاین کانون زبان ایران

همانطور که می دانید کانون زبان ایران به اجبار شرایط حاکم بر کشور در شیوع ویروس کرونا، با اهدافی چون حفظ پیوستگی یادگیری زبان، راه‌اندازی ساز و کار برگزاری کلاس‌های آنلاین را در دستور کار قرار داد.
زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

همانطور که می دانید کانون زبان ایران به اجبار شرایط حاکم بر کشور در شیوع ویروس کرونا، با اهدافی چون حفظ پیوستگی یادگیری زبان، راه‌اندازی ساز و کار برگزاری کلاس‌های آنلاین را در دستور کار قرار داد.

انجام چنین پروژه‌ای در این مقیاس با توجه به زمان نسبتاً کوتاه برای برنامه ریزی، اجرا و دریافت بازخوردهای اصلاحی بسیار دشوار بود. در حالی که تیم های پر تعداد و سخت کوش فنی سامانه و پشتیبانی، شبانه روز در حال تلاشند تا دستاورد نوینی را برای نام پرافتخار کانون زبان رقم بزنند، زیرساختهای فناورانه کشور مانع موفقیت صد در صدی شده است. البته در چند روز اخیر، بسیاری از مشکلات عمده استخراج، تحلیل و رفع شده‌اند و این روند انشاء الله تا رفع کامل نواقص ادامه خواهد داشت.
با این حال، نظر به اینکه پیش تر هم حضور در این ترم، در نظر خواهی به انتخاب گذاشته شده بود، بار دیگر این فرصت در اختیار زبان آموزان بزرگواری که ابراز نارضایتی می نمایند خواهد بود تا در صورت صلاحدید انصراف خود را از کلاس‌های ترم بهار اعلام دارند و از مرخصی ترمی استفاده کنند.
لذا از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۰ خرداد تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۲ خرداد، تمامی زبان آموزان عزیز فرصت اعلام درخواست انصراف از ترم بهار را از طریق سامانه ثبت نام خواهند داشت تا اگر به هر دلیل ادامه ترم را مفید نمی‌دانند، از مرخصی استفاده فرمایند. طبعاً کلاسهایی که از حد نصاب خارج می‌شوند نیز برای ترم بهار کنسل می شوند.
لازم به ذکر است که امکان ثبت نام جدید وجود ندارد و البته کانون زبان امید واثق دارد که کلاسهای هفته‌های بعد با کیفیت بهتر و کارآمدتر برگزار شود.
امید آنکه کانون زبان در کنار سایر تلاشگران کشور عزیزمان هر روز با پیشرفت و توسعه، زمینه ساز موفقیتهای شما عزیزان را فراهم آورد.

برگزاری کلاس‌های آنلاین کانون زبان در ۲ سامانه مجزا

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری کلاس‌های آنلاین این مجموعۀ آموزشی در ۲ سامانۀ مجزا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: کلاس‌های آنلاین زبان‌آموزان عزیز گروه‌های سنی جوان و بزرگسال و گروه‌های غیرانگلیسی در سامانه eili.ir و همچنین برای زبان‌آموزان عزیز گروه‌های کودک و نوجوان در سامانه e-ili.ir برگزار می‌شود.

وی افزود: جلساتی که در این هفته به هر دلیلی برگزار نشده‌اند، در طول ترم به صورت جبرانی برگزار خواهند شد؛ اختلالات و مسائل سامانه‌ها برطرف شده است و انشاالله تا پایان این هفته به کیفیت مطلوب و پایداری بالا خواهند رسید و از هفته آینده کلاس‌ها و سیلابس‌ها به صورت جدی برگزار و تدریس خواهند شد.

ایشان خاطر نشان کرد: کلاس‌های آنلاین در سامانه‌های مذکور در حال برگزاری است و زبان آموزان و مدرسان گرامی در صورت مواجهه با مشکلات آموزشی، فنی و همچنین برای ثبت پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود می‌توانند با «مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان با شماره تلفن 91070008-021 تماس حاصل نمایند.