ترم پاییز کانون زبان ایران ازشنبه آغاز شد
ترم پاییز کانون زبان ایران از شنبه 19 مهرماه برای کلاس‌های ویژۀ روزهای زوج آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان عزیز گروه‌های سنی کودک و نوجوان از درگاه e-ili.ir و گروه سنی جوان و بزرگسال و غیرانگلیسی از درگاه eili.ir می‌توانند به کلاس‌های آنلاین وارد شوند.

برای ورود به این سامانه نام کاربری، کد زبان‌آموزی و رمز ورود، کد ملی زبان‌آموزان خواهد بود.

همچنین همزمان با شروع کلاس‌ها از امروز، ثبت‌نام با تاخیر برای ترم پاییز در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه؛ ۲۰ تا ۲۳ مهرماه ادامه خواهد داشت و در نهایت نام‌نویسی برای کلاس‌های ترم پاییز در روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه به پایان خواهد رسید.

کلاس‌های روزهای فرد از روز یکشنبه ۲۰ مهر  و  کلاس‌های روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ۲۱ مهر آغاز خواهند شد.

🔴🔴🔴 اطلاعیه مهم 🔴🔴🔴
تمدید مهلت ثبت نام های کانون زبان ایران
به دلیل استقبال زبان آموزان عزیز از ثبت نام در کلاسهای آنلاین کانون زبان ایران، مهلت ثبت نام ترم پاییز، یک هفته تمدید شد و شروع کلاسها از ۱۹ مهرماه خواهد بود.
ثبت نام اینترنتی ۵ مهر تا ۱۱ مهر
ثبت نام در مراکز ۱۲ تا ۱۶ مهر
شروع کلاسها ۱۹ مهرماه

🔴اطلاعیه مهم
زبان آموزان عزيز جهت انتخاب کلاس به موارد زير دقت نمایند:
١- سطح كلاس شما درست ثبت شده باشد.
٢- در صورتی که بستانکار هستید و مبلغ اعتبار صفر نشان داده می شود، فرم خود اظهاری پرداخت در صفحه کاربری خود را پر نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.
٣- زبان آموزانی که در پرداخت شهریه با پیام ” بستانکار بودن حساب” مواجه شده و نمی توانند برای ترم جاری شهریه پرداخت نمایند به مرکز اطلاع دهند تا بستانکاری حذف شود، در غیر اینصورت زبان آموزانی که با این بستانکاری اقدام به ثبت روز و ساعت نمایند، ثبت نام آنها خود به خود حذف خواهد شد.

نمره قبولی ترم تابستان

✅اطلاعیه میانگین قبولی ترم تابستان۹۹:
حسب رای شورای کارشناسی؛ میانگین نمره قبولی زبان آموزان همچون ترم قبل (بخاطر شرایط کرونا) ۷۰ در نظر گرفته شد. (بجز Ad3) لذا نمرات امشب اصلاح می شود.
البته زبان آموزانی که نمره کتبی ایشان زیر ۶۰
می باشد از این قاعده مستثنی می باشند.
از ترم آینده میانگین قبولی به همان روال ۷۵ برخواهد گشت.

بسیار مهم بسیار مهم

🔴🔴 نکته بسیار مهمی که لازمست زبان آموزان توجه داشته باشند هنگام تعیین روز و ساعت و خرید کتاب حتما حتما حتما به سطح نمایش داده شده ، دقت داشته باشند.
اگر سطحی که نمایش داده می‌شود با سطح واقعی شما مطابقت ندارد حتما با مرکز تماس بگیرید تا اصلاح گردد و بعد از تصحیح سطح اقدام به دریافت کلاس و خرید کتاب نمایید .

📣 قابل توجه زبان آموزان گرامی
جهت خرید کتاب ترم پاییز بعد از انتخاب کلاس اینترنتی اقدام نمایید.
⬅️همراهان عزیز جهت دریافت کتاب از یکشنبه مورخ 99/07/06 لغایت چهارشنبه مورخ 99/07/09 از ساعت 10 الی 18 به مرکز مراجعه نمایید.
⬅️ زبان آموزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند ، با مرکز تماس گرفته تا کتاب برای ایشان ارسال گردد.
⬅️ زبان آموزان بعد از خرید کتاب در سامانه جدید کانون زبان به آدرس reg.ili.ir جهت بررسی پرداخت کتاب خود ، از قسمت سوابق پرداخت مالی ، تراکنش موفق شما قابل رویت می باشد.