دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 همراه با زبان‌آموزان ترم بهار این سطح در تاریخ 2 مردادماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی اظهار داشت: پیش از این قرار بود این آزمون در تاریخ 19 تیرماه برگزار شود اما با توجه به تغییراتی که در تقویم آموزشی فصل بهار صورت گرفت برگزاری این آزمون به  2مردادماه موکول شده است.
وی درباره برگزاری این آزمون به صورت کتبی افزود: سطح Advanced 3 آخرین مرحلۀ زبان‌آموزی در کانون زبان است و به نوعی کنکور زبان تلقی می‌شود و همچنین به افرادی که این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند مدرکی معتبر اعطا می‌گردد. از آنجا که این آزمون در فرایند جذب مدرس در مجموعه آموزشی تأثیرگذار است و علاوه بر همۀ اینها لازم است در این سطح مهارت شنیداری و گفتاری شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار گیرد، ضروری است آزمون به صورت کتبی برگزار شود.
معاون آموزشی کانون زبان عنوان کرد: این آزمون با رعایت کلیۀ استانداردها و پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا و همچنین رعایت فاصله اجتماعی بین شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.

 

قابل توجه زبان آموزان عزیز ثبت نام شده ترم بهار

زبان آموزان عزیز می توانید با ورود به لینک زیر و بعد از وارد نمودن شماره زبان آموزی و کدملی ، پنل کاربری خود را باز نموده و با رفتن به بخش ” پادکست های آموزشی” فیلم های آموزشی جلسات برگزار شده را دانلود و مشاهده نمایید.

ورود به پنل کاربری زبان آموز