افتخار آفرینی آقای دانیال فلاح زاده

کسب موفقیت توسط آقای دانیال فلاح زده از زبان آموزان موفق مرکز ابرکوه که دوازده ترم در این مرکز مشغول به تحصیل بوده اند.خانواده بزرگ کانون زبان ایران کسب موفقیت های روز افزون را برای ایشان آرزو میکند.خانواده بزرگ 

جناب آقای سید مهدی زارع زاده از زبان آموزان موفق کانون زبان ایران مرکز ابرکوه که 12 ترم در مقطع نوجوانان و 3 ترم در مقطع بزرگسالان حضور داشته اند موفق به کسب رتبه یک منطقه سه و رتبه ده کشوری در کنکور تجربی 98 شده اند.

کانون زبان ایران این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان عرض نموده و برای این عزیز سربلندی و آینده ای درخشان را آرزو می کند.

افتخار آفرینان


کسب مقام قهرمانی در رشته کشتی پهلوانی
آقای علی اصغر سلطانی زبان آموز سطح Race4در هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج استان یزد موفق به کسب مدال طلا در رشته کشتی پهلوانی شدند.کانون زبان ایران-مرکز ابرکوه این موفقیت را تبریک گفته و موفقیت روز افزون را برای این زبان آموز آرزو میکند.

سامانه جامع کانون زبان ایران

سامانۀ جامع کانون زبان ایران، برنامه‌ای تحت وب است که چندی پیش راه اندازی شده و بسیاری از خدمات ارائه شده در این مجموعۀ آموزشی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

معاونت پژوهشی کانون زبان ایران در خصوص این سامانه عنوان کرد: از آن جا که سازمان‌های بزرگ معمولا قصد دارند خدمات و عملیات سازمانی را سریع، راحت و به بهترین شکل ممکن انجام و دراختیار ذینفعان خود قرار دهند، کانون زبان ایران نیز سامانۀ جامع خود را به عنوان یک مجموعۀ جامع ویکپارچه از کلیۀ خدمات، داده‌ها و اطلاعات مرتبط با زبان‌ آموزان و مدرسان کانون زبان ایران در سراسرکشور به منظور کمک به تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و انجام امور جاری ایشان راه ­اندازی نموده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در خصوص اهداف راه‌اندازی این سامانه گفت: از مهمترین اهداف راه‌اندازی این سامانه می‌توان به یکپارچه سازی و ایجاد پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران، سهولت دسترسی به تمامی خدمات کانون زبان ایران در یک پلتفرم، ایجاد دسترسی‌های معتبر در یک سامانه مرجع، مکانیزه نمودن برخی از خدمات که پیش تر سنتی بودند، ارتقای کیفیت مدیریت خدمات و امکان ارسال پیام و اطلاع‌رسانی به هنگام اشاره کرد.

ایشان افزود: این سامانه در 12 بخش طراحی شده است که شامل محصولات آموزشی، آزمون‌ها ی آنلاین، ثبت نام اینترنتی، آموزش مجازی، کارکنان و مدرسین، سامانۀ ایاب و ذهاب زبان‌آموزان (ایلیکار)، بازی و سرگرمی، انتقادات و پیشنهادات، سامانۀ اطلاع رسانی کانون زبان (سایت)، کانون تاک (Kanoon Talk)، فرایدی فیلم (Friday Films) و اپلیکیشن کمک آموزشی می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: به استثنای کانون تاک و اپلیکیشن کمک آموزشی، تمامی بخش‌های این سامانه فعال می باشند و این دو قسمت نیز در مدت زمان کوتاهی آمادۀ ارائۀ خدمات خواهند بود.

گفتنی است، برای استفاده از خدمات این سامانه می‌توانید به آدرس APP.ILI.IR مراجعه نمایید.