آخرین فرصت حذف ثبت نام

زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

همانطور که می دانید کانون زبان ایران به اجبار شرایط حاکم بر کشور در شیوع ویروس کرونا، با اهدافی چون حفظ پیوستگی یادگیری زبان، راه‌اندازی ساز و کار برگزاری کلاس‌های آنلاین را در دستور کار قرار داد.

ادامه خواندن آخرین فرصت حذف ثبت نام

فوری/تغییر در ساعت برگزاری کلاس های ترم بهار

از آنجایی که بخشي از مشكلات برگزاري كلاسهاي آنلاين به همپوشاني زمان كلاسهاي تعريف شده در سامانه، توسط شعب و استانهاي مختلف مربوط مي شد، براي رفع اين مشكل زمانبندي كلاس هاي كانون زبان ايران در ترم بهار به صورت واحد درخواهد آمد.

بدين منظور زمان برگزاري كليه كلاسهای مراکز آموزشی در قالب زمانبندي زير بازتعريف شد:

كودك نوجوان بزرگسال
١٤ تا ١٥:٤٠ ١٠ تا ١١:٤٠ ١٤ تا ١٥:٥٥
١٦ تا ١٧:٤٠ ١٢ تا ١٣:٤٠ ١٦:١٠ تا ١٨:٠٥
١٨ تا ١٩:٤٠ ١٤ تا ١٥:٤٠ ١٨:٢٠ تا ٢٠:١٥

برنامه کلاسی واحدهای برادران و خواهران طبق تصاویر زیر اعلام می گردد. جهت وضوح تصویر بر روی تصویر کلیک کنید.

براساس تقویم آموزشی جدید، ترم بهار 1399 این مجموعۀ آموزشی به صورت آنلاین (برخط، زنده، صوتی و تصویری) از روز سه‌شنبه 6 خرداد ماه برای کلاس‌های روزهای فرد آغاز خواهد شد.

بر همین اساس شروع کلاس‌های روزهای زوج از روز چهارشنبه 7 خرداد ماه و همچنین شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه از روز پنجشنبه 8 خرداد ماه خواهد بود.

شایان ذکر است، ترم بهار کانون زبان ایران به مدت 40 ساعت آموزشی (مانند ترم‌های قبل) در طول 18 جلسه برگزار خواهد شد و به منظور حفظ کیفیت آموزش زمان هر جلسه 10 دقیقه افزایش خواهد داشت (کودکان و نوجوانان 100 دقیقه، جوان و بزرگسال 115 دقیقه).

 

دانلود تقویم ترمی بهار99

تقویم آموزشی جدید ترم بهار

چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت‌ وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود، با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه‌اندازی سامانه‌های آموزشِ تحت وب در دستور کار قرار دارد.
در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد؛ اکنون این سامانه نیازمند بازطراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملا مرتفع سازد. در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع‌رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت‌نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
البته جلسات رفع اشکال حضوری نیز برای اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از این طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست‌های آموزشی سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان‌آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
به زبان‌آموزان این اطمینان را میدهیم که اصلاحات پیش رو در سامانه، موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خردادماه برقرار خواهد بود.

آدرس اینترنتی کلاس های آنلاین ترم بهار

کلاس های آنلاین کانون زبان ایران در همان روز و ساعت انتخاب شده توسط زبان‌آموز در زمان ثبت‌نام، بر روی بستر اختصاصی (به نشانی: e-ili.ir) شروع و تمام می‌شود و در آن فقط زبان‌آموزان همان کلاس حضور خواهند داشت؛ در واقع شیوه ارتباط در کلاس آنلاین کاملا شبیه کلاس حضوری است فقط در بستر اینترنت صورت می‌گیرد.

در این کلاس ها، مدرس و زبان آموز هم‌زمان وارد سامانه می‌شوند و می‌توانند با یکدیگر مکالمه صوتی و حتی تصویری داشته باشند.

پیام تسلیت

مدرس محترم ؛ سرکار خانم انوشه

 

خداوند به شما اجر صابرین عنایت فرماید که حضرتش فرمود:

وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ .

ادامه خواندن پیام تسلیت

انتخاب شیوه برگزاری کلاس های ترم بهار99

زبان آموز گرامی

چنانچه می دانید شیوع بیماری کرونا، همچنان در برخی از استان های کشور عزیزمان ادامه دارد و حفظ سلامتی شما برای مدرسان و کارکنان کانون زبان بسیار مهم است. از طرفی آموزش زبان باید مستمر و پیوسته باشد چرا که زبان انگلیسی فرّار است و ممکن است فاصله زمانی موجب خلاء در زنجیره یادگیری شود.
ادامه خواندن انتخاب شیوه برگزاری کلاس های ترم بهار99

آزمون مجدد آنلاین ترم زمستان 98

کانون زبان ایران در نظر دارد با توجه به شرایط ویژه پیش آمده در ترم زمستان (شیوع بیماری کرونا، احترام به فاصله‌گذاری اجتماعی، مشکلات مربوط به سرعت اینترنت و…) اقدام به برگزاری مجدد آزمون آنلاین زبان انگلیسی برای گروه‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال نماید.

ادامه خواندن آزمون مجدد آنلاین ترم زمستان 98

پاسخ به سوالات پرتکرار در خصوص ثبت نام ترم بهار 1399

ثبت نام ترم بهار 1399 کانون زبان ایران از روز سه شنبه 5 فروردین ماه آغاز شده و در همین خصوص سوالاتی از سوی مخاطبان در سایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه آموزشی مطرح شده که برای رفع ابهام این عزیزان به پرتکرارترین آن ها در ادامه پاسخ داده ایم:

ادامه خواندن پاسخ به سوالات پرتکرار در خصوص ثبت نام ترم بهار 1399